Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Walasek, Tomasz BajerskiWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Grzegorz Walasek, Tomasz Bajerski

Tomasz Bajerski zostaje w PSŻ Poznań. Zawodnicy też chcą kontynuować współpracę

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Dobre wieści dla kibiców Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań. Pewne jest już, że w przyszłym sezonie z drużyną nadal pracować będzie trener Tomasz Bajerski. Chęć dalszej jazdy w ekipie ze stolicy Wielkopolski wyrazili też wszyscy zawodnicy.

W niedzielę Naturalna Medycyna PSŻ Poznań przegrała na domowym torze z GTM Startem Gniezno 40:49 i wiele wskazuje na to, że definitywnie pogrzebała swoje szanse na awans do finału 2. Ligi Żużlowej. W stolicy Wielkopolski spodziewali się takiego rozwiązania, dlatego też po meczu z gnieźnianami odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu i zawodników z kibicami.

Spotkanie miało charakter podsumowujący tegoroczny sezon. Sympatycy speedwaya mieli okazję do porozmawiania z działaczami i zawodnikami. Była też możliwość zebrania autografów i zrobienia zdjęć. 

Choć ten sezon jeszcze się dobrze dla poznaniaków nie zakończył, to włodarze Skorpionów już myślą o kolejnych rozgrywkach. Klub poinformował, że w przyszłym roku z drużyną nadal pracować będzie Tomasz Bajerski

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że chęć dalszej jazdy w barwach PSŻ-u wyrazili wszyscy zawodnicy. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że w przyszłym roku skład drużyny ze stolicy Wielkopolski będzie wyglądał tak samo. Na pewno sporo ofert z innych klubów otrzyma Frederik Jakobsen, który jest objawieniem tegorocznych rozgrywek.

ZOBACZ WIDEO Budowa nowego stadionu Orła z lotu ptaka. Widok jest imponujący! (WIDEO)

Czy Naturalna Medycyna PSŻ Poznań zatrzyma Frederika Jakobsena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

 • Godfather-Darth Vader Zgłoś
  A kto niby miałby przyjść do tego bidaszewa.
  • Jacineo LBN Zgłoś
   Dobry zespół , dobry trener , widzę ich w przyszłym roku na czele tabeli. W tym jak sądzę zespół osiągnął to co zamierzał , czyli do PO weszli i wojowali.
   • P0ZNANIAK Zgłoś
    Bardzo dobrze, że "Bajer" zostaje. Jego debiut na trenerce w tym roku był udany. Jeśli dobrze dogaduje się z zawodnikami i jest dobra atmosfera w klubie to nie ma sensu tego zmieniać. Bo
    Czytaj całość
    jeśli wszyscy zawodnicy też mówią, że chcą zostać to jest to tylko potwierdzeniem, że są zadowoleni ze współpracy z naszymi włodarzami. Jeśli jednak w przyszłym sezonie cel ma być wyższy niż w tym roku (prezes mówił, że chciałby nawet dojść do finału w PO, ale nie wspomniał o awansie do I ligi, zresztą do tego trzeba mieć odpowiednio silny skład i solidny budżet i dla nas póki co to tylko marzenie ściętej głowy) to "przemeblowanie" składu wydaje się pewne. Jak będzie, czas pokaże.
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL