Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michael Haertel w kasku czerwonymMateriały prasowe / Michael Haertel w kasku czerwonym

DMEJ: Gwiazda reprezentacji Niemiec przyjedzie do Krosna

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W najbliższą sobotę, 16 września, odbędzie się zaległy finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Wzmocniona przystąpi do niego reprezentacja Niemiec.

Pierwotnie medalistów tych rozgrywek mieliśmy poznać 19 sierpnia. Jednak w trakcie zawodów w Krośnie zaczął padać deszcz i turniej został przerwany po pięciu wyścigach. Finał przełożono na 16 września.

Dzięki złej pogodzie do zmagań o medale w mocniejszym składzie mogą przystąpić Niemcy. W pierwotnym terminie w ich szeregach brakowało Michaela Haertela. Czołowy niemiecki junior na 20 sierpnia miał zaplanowany start w turnieju mistrzostw świata na długim torze i z Podkarpacia nie zdążyłby do Holandii. 

W najbliższy weekend nic nie stanie na przeszkodzie i utalentowany żużlowiec pojawi się w Krośnie. W składzie Niemców zastąpi Ethana Spillera i zajmie pozycję rezerwowego. 

Oprócz Hartela, menedżer Herbert Rudolph powołał na zawody w Krośnie Daniela Spillera, Lukasa Fienhage, Dominika Moesera i Richarda Geyera. Ich rywalami będą Polacy, Duńczycy i Łotysze.

ZOBACZ WIDEO Polak chciał rozwiązać tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego. Spędził tam 40 dób

Czy Niemcy pokonają Łotyszy w finale DMEJ na torze w Krośnie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL