Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Falubaz na obchodzie toru WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Falubaz na obchodzie toru

Marek Cieślak odchodzi z Falubazu!

Kamil Tecław
Kamil Tecław
Marek Cieślak żegna się z Zieloną Górą! Wydawało się, że utytułowany szkoleniowiec poprowadzi Ekantor.pl Falubaz w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi, ale ostatecznie zdecydował się odejść.

Zielonogórski klub był przekonany, że szkoleniowiec reprezentacji Polski poprowadzi zespół Ekantor.pl Falubazu w sezonie 2018. Nikt nie brał pod uwagę, że Marek Cieślak mógłby rozstać się z zielonogórskim klubem. - Jestem przekonany, że Marek Cieślak będzie trenerem zielonogórskiej drużyny w sezonie 2018. Jesteśmy dogadani, podaliśmy sobie ręce, mamy ustalone wszystkie parametry umowy. Tak naprawdę brakuje tylko podpisu pod kontraktem - mówił kilka dni temu Kamil Kawicki.

Rzeczywistość okazała się jednak inna i w środę Falubaz oficjalnie poinformował, że Cieślak nie będzie trenerem ekipy z Winnego Grodu! Utytułowany szkoleniowiec został zmuszony do podjęcia takiej decyzji ze względu na ciężki stan zdrowotny jego mamy. Sporym utrudnieniem dla trenera byłoby prowadzenie zespołu oddalonego o około 400 kilometrów od jego rodzinnej Częstochowy

Wszystko wskazuje więc na to, że w sezonie 2018 Marek Cieślak poprowadzi zespół Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Wkrótce Falubaz wyda oświadczenie w tej sprawie.

ZOBACZ WIDEO Tobiasz Musielak: Niewielu Polaków ma ten tytuł, co ja

Czy Marek Cieślak podjął słuszną decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (167):

Wszystkie komentarze (167)

Komentarze (167)

×
    Wszystkie komentarze (167)
    PRZEJDŹ NA WP.PL