WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Wadim Tarasienko na prowadzeniu

Juniorzy w Pile mają się od kogo uczyć. Pomoże nawet mechanik Golloba

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Wieloletni mechanik Tomasza Golloba, Wojeciech Malak będzie w tym sezonie w teamie Rafała Okoniewskiego. W klubie z Piły liczą na to, że na obecności tego duetu skorzystają także młodzieżowcy.

Wojciech Malak, o czym pisaliśmy już wcześniej, miał w czym wybierać. Dostawał nawet oferty pracy przy zawodnikach w Speedway Grand Prix. Doświadczony mechanik uznał jednak, że zamiast w rozjazdach, woli być bliżej domu. Poza tym chce mieszkać blisko swojego dotychczasowego żużlowca, Tomasza Golloba, którego w dalszym ciągu zamierza wspierać.

Pewne jest to, że na współpracy z Malakiem skorzysta nie tylko Rafał Okoniewski. Wiele nauczyć będą mogli się też młodzi zawodnicy Euro Finannce Polonii Piła. - Tak doświadczone i znające żużlowy świat postacie to na pewno wartość dodatnia. Myślę, że nasza młodzież będzie miała kogo podpatrywać - przyznaje menedżer i wiceprezes Polonii, Tomasz Żentkowski.

Obecność duetu Malak - Okoniewski może przełożyć się zresztą na wyniki całego zespołu. Jeżeli doświadczony zawodnik znajdzie idealne przełożenia na tor, to reszta też z tego skorzysta. - O szczegółach naszej współpracy będziemy dopiero rozmawiać, ale myślę, że Rafał i Wojciech z chęcią podzielą się swoją wiedzą. Liczę, że będzie odbywać się to z korzyścią dla całego zespołu. Czas, by się zgrać i bliżej poznać nadejdzie już niebawem, gdy rozpoczniemy treningi, a potem sparingi - kwituje Żentkowski.

ZOBACZ WIDEO Finał PGE Ekstraligi to był majstersztyk w wykonaniu Fogo UniiMasz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Czy współpraca z dawnym mechanikiem Golloba wyjdzie Polonii na dobre?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)