WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Arkadiusz Buczyński / Oskar Fajfer prezentuje kevlar gdańskiego Wybrzeża na 2018 rok

Zdunek Wybrzeże zaprezentowało kevlar. Odświeżony wizerunek gdańszczan

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Podczas prezentacji Zdunek Wybrzeża Gdańsk przedstawiono nowe kevlary zawodników drużyny, która będzie walczyła w Nice 1.LŻ. Gdańszczanie odeszli od poprzedniej kolorystyki, decydując się na odświeżenie wizerunku.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk trzeci rok będzie walczyć w Nice 1.LŻ i celem drużyny, którą poprowadzi Lech Kędziora jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem kolorystyka kevlaru jest inna, niż w poprzednich latach. Kolorem dominującym jest czerń, pojawiły się też loga nowych sponsorów, którymi są Surf Burger, LTE oraz Kolanko Transport.

- Po dwóch latach zdecydowaliśmy się na zmianę designu kombinezonu, w którym startują żużlowcy. Wzór, który używaliśmy w ostatnich latach kojarzyć się może z dobrymi, ale nie znakomitymi sezonami w wykonaniu zespołu. Nadszedł czas na odświeżenie kevlarów. Mamy nadzieję, że nowy wzór przypadnie kibicom do gustu - mówił Tadeusz Zdunek.

fot. Arkadiusz Buczyńskifot. Arkadiusz Buczyński
Kibice po raz pierwszy zobaczyli wzór kevlaru podczas piątkowej prezentacji zespołu. W akcji w nowych strojach kibice zobaczą zawodników podczas ligowej inauguracji na początku kwietnia, kiedy Zdunek Wybrzeże podejmie Speedway Wandę Kraków.

ZOBACZ WIDEO Kim Jason Doyle będzie za 20 lat? Prawdopodobnie najgrubszym facetem jakiego widzieliście


KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy nowe kevlary Zdunek Wybrzeża prezentują się lepiej niż te z 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)