WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Piotr Pawlicki w Grand Prix 2017

Piotr Pawlicki jeszcze bez daty powrotu. Baron jest dobrej myśli

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Fogo Unia nie zna jeszcze daty powrotu na tor Piotra Pawlickiego. Menedżer Piotr Baron jest w każdym razie dobrej myśli. - Jak znam naszego zawodnika, szybko będzie gotowy - mówi.

Kapitan Fogo Unii doznał w czasie zgrupowania w Hiszpanii urazu kostki, po którym został poddany zabiegowi w Barcelonie. Od przeszło tygodnia Piotr Pawlicki przebywa już w Polsce i na miejscu przechodzi rehabilitację.

Menedżer zespołu, Piotr Baron przyznaje, że data powrotu zawodnika na tor nie jest jeszcze znana. Nikt w klubie presji na niego w każdym razie nie wywiera.

- Piotrek się rehabilituje i podchodzimy do tego ze spokojem. Nie ma tak naprawdę powodu, by się w tej sprawie spieszyć. W każdym razie, jak znam naszego zawodnika, szybko będzie gotowy - stwierdził Baron.

W kuluarach mówi się, że w Lesznie liczą na to, iż Pawlicki wykuruje się do ligowej inauguracji, którą zaplanowano na drugi weekend kwietnia. Fogo Unia wybierze się wówczas na mecz do Wrocławia. Menedżer mistrzów Polski takiego scenariusza nie wyklucza. - Awizowany skład musimy podać trzy dni przed inauguracją, więc czasu na ostateczną decyzję jest sporo. Zobaczymy czy Piotrek będzie na siłach, by w tym meczu wystąpić - skwitował Baron.

ZOBACZ WIDEO Z 1:5 na 4:2. W finałowym biegu na Motoarenie działo się!


KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy twoim zdaniem Pawlicki wróci do inauguracji ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)