Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał Karczmarz (na pierwszym planie)WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Rafał Karczmarz (na pierwszym planie)

Szaleństwo przed derbami w Gorzowie. Czegoś takiego jeszcze nie było

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kibice zaskoczyli działaczy Cash Broker Stali. Bilety na niedzielne derby z Falubazem sprzedają się jak nigdy. Do meczu jeszcze pięć dni, a większości wejściówek już nie ma.

- Dla gorzowskich kibiców mamy w sprzedaży jeszcze zaledwie 3900 biletów. Do tego dochodzą sektory dla fanów Falubazu - informuje nas prezes Ireneusz Maciej Zmora. Nie ma praktycznie żadnych wątpliwości, że w niedzielę stadion im. Edwarda Jancarza zapełni się do ostatniego miejsca. Wiele wskazuje również na to, że będziemy mieć do czynienia z rekordowym tempem sprzedaży.

- Rok temu o tej porze przed derbami w sprzedaży było jeszcze ponad siedem tysięcy wejściówek - przypomina Zmora. Jeśli tegoroczne tempo się utrzyma, to wejściówek na niedzielne spotkanie Cash Broker Stali z Falubazem nie będzie już w piątek. W Gorzowie nie kryją radości i zaskoczenia. Pełnego stadionu spodziewali się wszyscy, ale takiego szaleństwa nie przewidywał raczej nikt.

- Wydaje mi się, że kibice jeszcze mocniej utożsamiają się z klubem, kiedy ten przeżywa trudne chwile. A w tarapatach jesteśmy już od pewnego czasu, bo startujemy przecież bez Martina Vaculika. Podejrzewam, że to napędza zainteresowanie. Tak samo było w sezonie 2015, kiedy mieliśmy na koncie sześć porażek z rzędu, ale też najlepszą frekwencję w całej lidze - podsumowuje Zmora.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników, czyli sprawdzian wiedzy żużlowców, odc. 2POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Jakim wynikiem zakończy się niedzielny mecz w Gorzowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

×
    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL