Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian GałaWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Adrian Gała.

Gała zszokowany czerwoną kartką. "Woryna jeździ tak samo, Zmarzlik też wystawia nogę" (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
Po incydencie w 14. biegu meczu Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik (45:44) sędzia ukarał Adriana Gałę czerwoną kartką. Ten był zszokowany decyzją arbitra. Zarejestrowały to kamery Rybnickiego Magazynu Żużlowego.

Kamery "Rybnickiego Magazynu Żużlowego", jak zwykle, towarzyszyły żużlowcom ROW-u Rybnik w meczu Nice 1.LŻ. Tym razem pojawiły się w Gnieźnie, gdzie śląski zespół rywalizował z Car Gwarant Startem.

- Proszę was o jedną rzecz: zróbcie coś, zbijcie poślady, bo jedziecie jak panienki - rzucił po 10. biegu Krzysztof Mrozek. Wówczas goście przegrywali 25:35. Słowa prezesa zadziałały - ROW odrobił straty, jednak zabrakło mu jednego punktu do remisu w pierwszej stolicy Polski (44:45).

Wiele kontrowersji wzbudziła sytuacja z wyścigu 14., gdy arbiter ukarał Adriana Gałę wykluczeniem i czerwoną kartką za kopnięcie Andrzeja Lebiediewa. - Woryna jeździ tak samo, Zmarzlik też wystawia nogę - można było usłyszeć w parku maszyn. Zarejestrowały to kamery "Rybnickiego Magazynu Żużlowego".POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy sędzia słusznie ukarał Gałę czerwoną kartką?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

 • Wawi L Zgłoś
  A pewnych kręgach jesteś sra ..jącym orzełkiem, po co taki ptaszek przychodzi na forum 1Nice i mąci. Gdybyś przeczytał jakiś mój post ze zrozumieniem, to byś przyczaił, że Toruń to
  Czytaj całość
  nie te klimaty a nawet w tym roku cała ekstarliga mi wisi, łącznie z zapyziałym Gorzowem Wielkopolskim i waszym Π→ , choć myślę, że ten rebus jest zbyt dla ciebie skomplikowany. :))
  • Lubię czysty sport. Zgłoś
   Ajajajaj Panie Adrianie! Widziały GAŁY co brały. Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrrroo...starościcu. Jak byś wszedł w ten sport z zapleczem pięciu pokoleń w żużlu i namaszczeniem
   Czytaj całość
   przez wszystkich mistrzów świata to sobie możesz Chuck`ować na torze. No ale live is brutal. ;-) Obaj kiedyś zaczynali, ale może i progres był szybszy...patrz wyżej (5 pokoleń + namaszczenie) teraz już nikt nie pamięta. Ale taki Nicki jak fikał też długo uchował się bez wykluczeń bo przecież sport żużlowy jakże byłby ubogi bez jego charakteru (czyt bezpardonowe wpieprzanie ludzi w bandę). A spróbuj jednego czy drugiego szturchnąć...łooo matko. Mroczki przed oczami jak nic. ;-PAle do meritum! Oni coś osiągnęli juniorsko lub seniorsko, indywidualnie lub drużynowo...a mistrzów się tak chłodno nie ocenia...smutne ale prawdziwe.
   • ravajas Zgłoś
    Zauważcie jaka presja ciąży na tym młodym zawodniku. Start Gniezno z marszu sprawia w lidze niespodziankę, chłopak trafia na top skuteczności, w Gnieźnie traktują go jak bohatera, to
    Czytaj całość
    nie dziwne, że psychika mu może siadać. Co do techniki, to już w Lublinie zauważyłem, ze często leży na kierownicy, ale... co z tego? Przywozi punkty, drużyna wygrywa, zwłaszcza na swoim torze. Upadki i niebezpieczne zachowania najprawdopodobniej spowodowane są "chceniem za wszelką cenę", ale też - co gorsza - "muszeniem". Może Adrian nie potrafi radzić sobie z przegranymi? Trzeba mu podesłać psychologa, który ułoży mu głowę i chłopak odetchnie. Nad techniką popracuje i ma szansę utrzymać swoją formę.
    Wszystkie komentarze (23)

    Komentarze (23)

    ×
     Wszystkie komentarze (23)
     PRZEJDŹ NA WP.PL