Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian Woźniak na pierwszym planieWP SportoweFakty / Karol Słomka / Adrian Woźniak na pierwszym planie

Nowy zawodnik w OK Kolejarzu. To kolejny wychowanek Włókniarza

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
OK Kolejarz Opole w swojej kadrze posiada już pięciu wychowanków częstochowskiego Włókniarza, bowiem w czwartek poinformowano, że w ramach wypożyczenia na Opolszczyznę trafił Adrian Woźniak.

Aż chce się rzec, że opolski Kolejarz Włókniarzem stoi. W szeregi drugoligowej ekipy wstąpił Adrian Woźniak, junior, który już w przeszłości startował w barwach klubu z Opola. To piąty zawodnik w kadrze trenera Piotra Żyty, który jest wychowankiem Lwów. Pozostali to Sebastian Ułamek, Oskar Polis, Hubert Łęgowik i Adrian Bialk.

Jak informuje serwis zuzelopole.pl, Woźniak w barwach Kolejarza wystartuje już w najbliższą niedzielę, kiedy to opolanie udadzą się w delegację do Ostrowa Wielkopolskiego na starcie z tamtejszą MDM Komputery TŻ Ostrovią.

Adrian Woźniak otrzymał w tym sezonie szansę debiutu w PGE Ekstralidze. Mimo chęci i zaangażowania, nie był w stanie skutecznie rywalizować o punkty. Wziął udział w trzech meczach i zdobył jedynie 2 punkty, ale nie pokonał żadnego przeciwnika. Jazda na drugoligowym froncie może pomóc mu w nabraniu pewności i da możliwość dalszego zbierania doświadczenia.

Wypożyczenie Woźniaka oznacza, że we Włókniarzu zostało trzech młodzieżowców branych pod uwagę przy ustalaniu składu. Są nimi Michał Gruchalski, Bartosz Świącik i Mateusz Świdnicki. W odwodzie zostaje jeszcze Dominik Majchrzak.

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla po częstochowsku

Czy wypożyczenie Woźniaka to słuszny ruch ze strony Kolejarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL