Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patrick Hansen przed Davidem BellegoWP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Patrick Hansen przed Davidem Bellego

KSM Krosno szykuje dwie zmiany w składzie na mecz z MDM Komputery TŻ Ostrovią

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Patrick Hansen i Marcin Rempała wracają do składu KSM-u Krosno. Podczas niedzielnego meczu z wiceliderem 2. Ligi Żużlowej, MDM Komputery TŻ Ostrovią, zastąpią Kennetha Hansena i Mariusza Puszakowskiego .

Kenneth Hansen ma za sobą dwa udane mecze w Krośnie (10+1, 10 pkt.), z kolei Patrick Hansen na domowym obiekcie Wilków, poza pierwszym spotkaniem (11+2), zawodził (3+2, 2). KSM musi jednak dokonać zmiany, bo Ostrovia wypożyczając w trakcie sezonu tego pierwszego zastrzegła sobie, że nie może on wystąpić w spotkaniach przeciwko niej.

Patrick Hansen wydaje się być najlepszą opcją rezerwową. Tobias Busch i Mikkel B. Andersen nie błyszczą w tym roku formą, z kolei Lewis Kerr jest kontuzjowany. Hansen w Krośnie ostatnio nie błyszczał, ale ogólnie ma niezły sezon i notował też dobre mecze. Z zespołu wypadł dopiero przed ostatnim spotkaniem z OK Kolejarzem Opole (54:36).

Po dłuższej przerwie do składu wraca Marcin Rempała. Doświadczony żużlowiec, były reprezentant Polski, po raz ostatni ścigał się pod koniec maja podczas derbowego meczu ze Stalą Rzeszów (42:48), kiedy pokazał się z dobrej strony (8+1), ale też uczestniczył w groźnym wypadku, po którym złamał obojczyk. Rehabilitacja zajęła dość dużo czasu, ale zawodnik ma już za sobą wyjazd na tor i jest gotowy do walki o ligowe punkty.

Rempała zastąpi Mariusza Puszakowskiego, który poprosił klub o nie branie go pod uwagę na to spotkanie. Ponadto w składzie KSM-u znajdą się Stanisław Burza, Josef Franc, Ilja Czałow, Krystian Stefanów i Kamil Kiełbasa. W czwartek poznamy układ par.

W Krośnie zdają sobie sprawę, że zdecydowanym faworytem są goście, ale też wiedzą, że KSM stać na niespodziankę. Zespół był przecież w stanie walczyć jak równy z równym ze Stalą Rzeszów czy wysoko pokonać OK Kolejarza Opole.

Mecz z MDM Komputery TŻ Ostrovią odbędzie w najbliższą niedzielę o godz. 16:15. Nie wiadomo czy w składzie przyjezdnych pojawi się ich lider - Nicolai Klindt. Tego dnia swój mecz w ramach rozgrywek Championship rozgrywa bowiem jego brytyjski klub Workington Comets.

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników Betard Sparty Wrocław

Czy KSM jest w stanie wygrać z MDM Komputery TŻ Ostrovią?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL