Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kyle NewmanWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kyle Newman

Orzeł Łódź ma nowego zawodnika. Brytyjczyk z kontraktem

Dawid Borek
Dawid Borek
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła do startów dwóch zawodników. Jednym z nich jest Kyle Newman, który został nowym żużlowcem Orła Łódź.

Brytyjczyk w przeszłości był związany z trzema polskimi klubami: Polonią Piła, Startem Gniezno i ŻKS Ostrovia. Teraz Kyle Newman został żużlowcem Orła Łódź. Do startów został ponadto zatwierdzony Mateusz Dul, który niedawno uzyskał żużlową licencję w barwach Betard Sparty Wrocław.

Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie poinformowała ponadto o terminie Nice Cup w Krakowie i zastrzeżeniu dotyczącego meczu Nice 1.LŻ.

Komunikat GKSŻ:

4. Informujemy, że zawody Nice Cup odbędą się w dniu 16.08.2018 r. o godz. 17.00 w Krakowie. Prosimy o przesłanie do Biura Sportu PZM do dnia 14.08.2018 r. zgłoszeń zawodników posiadających licencję 250cc. W przypadku zebrania minimum 4 zawodników podczas ww. zawodów odbędzie mini turniej 250cc z ich udziałem.

6. Zastrzeżenie meczu DM I Ligi

Jeżeli zawody European U19 Speedway Cup Final w Varkaus lub FIM Speedway Grand Prix w Malilli nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 11 sierpnia 2018 r. i zostaną przełożone na dzień 12 sierpnia 2018 r., odwołany będzie mecz 12 rundy DM I Ligi: Arge Speedway Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils (Oleg Michaiłow, Peter Ljung).

7. Przynależności klubowe

WTS SA Wrocław
Mateusz Dul* 2002

KŻ Orzeł Łódź
Kyle Newman* 1991 ACU

* zawodnicy potwierdzeni do dnia 23.08.2018 r. zgodnie z art. 211 pkt 4 Regulaminu Przynależności Klubowej w sporcie żużlowym

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników Betard Sparty Wrocław

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL