Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Get Well - Stal Niels Kristian Iversen kontra Krzysztof KasprzakWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Get Well - Stal. Niels Kristian Iversen kontra Krzysztof Kasprzak

Get Well po słowie z liderami. Doyle, Iversen i młody Holder mają zostać na kolejny sezon

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Get Well już zabrał się za budowę składu na sezon 2019. Z naszych informacji wynika, że klub jest już po słowie z Jasonem Doylem, Nielsem Kristianem Iversenem oraz Jackiem Holderem. Anioły już mają mocny szkielet zespołu.

Get Well Toruń z przytupem zakończyło sezon (nie ma wielkiej wiary w to, że MRGARDEN GKM Grudziądz wygra w czwartek przełożony mecz w Częstochowie i toruński zespół zajmie miejsce forBET Włókniarza w czwórce), ale równie śmiało poczyna sobie na transferowej giełdzie. Jak się dowiedzieliśmy, działacze mają już ustalone warunki kontraktu na przyszły sezon z Jasonem Doylem, Nielsem Kristianem Iversenem i Jackiem Holderem.

W klubie mówią, że papieru nie ma, ale są z wymienioną trójką po słowie. To jednak wiele znaczy. W końcu Get Well jest pewnym płatnikiem, więc zawodnicy nie mają powodu, by odstępować od zawartych umów. Rok temu Doyle trochę przeciągał Get Well, ale to wynikało z faktu, że drużynę czekał jeszcze baraż o utrzymanie. Zawodnik nie chciał niczego podpisać, dopóki nie miał pewności, że pojedzie w zespole PGE Ekstraligi. Dlatego zwlekał, trzymał też w zanadrzu Falubaz. Po wygranej Get Well w barażu Doyle złożył jednak swój autograf na umowie.

Nie wiadomo jeszcze, kogo poza wymienioną trójką będzie chciał zatrzymać Get Well. W jednej, czy dwóch koncepcjach składu mieści się Daniel Kaczmarek, więc z nim na pewno klub będzie rozmawiał. Poza tym ma dojść do spotkania z leczącym kontuzję Rune Holtą. Jeśli dokumentacja medyczna żużlowca będzie w porządku, to i w tym przypadku może dojść do przedłużenia umowy. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że nowych pracodawców będą mogli szukać Paweł Przedpełski i Chris Holder.


ZOBACZ WIDEO Start wyścigu żużlowego. Leszek Demski wyjaśnia, kiedy bieg powinien być przerwany

Czy Kaczmarek i Holta powinni zostać w Get Well

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (55):

Wszystkie komentarze (55)

Komentarze (55)

×
    Wszystkie komentarze (55)
    PRZEJDŹ NA WP.PL