Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Przedpełski pyta Nielsa Kristiana Iversena: Gdzie ty masz oczy? WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Paweł Przedpełski pyta Nielsa Kristiana Iversena: Gdzie ty masz oczy?

To już przesądzone. Paweł Przedpełski opuszcza Toruń i przenosi się do Włókniarza

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
W kwestii składu forBET Włókniarza Częstochowa na przyszły sezon prawie wszystko jest już jasne. Częstochowianie skompletowali formację seniorską, do której dołączy Paweł Przedpełski.

Choć okres transferowy oficjalnie ruszy w listopadzie, rynek drastycznie kurczy się z godziny na godzinę. W Częstochowie nie chcieli dłużej czekać aż określi się Kacper Woryna, który był w czołówce listy życzeń. Z naszych bardzo pewnych informacji wynika, że klub osiągnął porozumienie z Pawłem Przedpełskim, który miał też oferty z innych ekstraligowych klubów.

We Włókniarzu liczą na to, że przeprowadzka z Get Well Toruń pozytywnie wpłynie na tego zawodnika, który spuścił z tonu od kiedy jest seniorem. Ponadto, częstochowianie cenią sobie usposobienie Przedpełskiego. Mówią o nim, że jest to młody, ułożony i sympatyczny chłopak. To też miało mieć znaczenie w podjęciu decyzji. We Włókniarzu wierzą, że Przedpełski szybko zacznie nadawać na tych samych falach co pozostali reprezentanci biało-zielonych. W częstochowskiej drużynie panuje przyjacielska atmosfera i nikt nie chce tego burzyć.

Oficjalne potwierdzenie transferu nastąpi na początku listopada, gdy będzie można podpisywać kontrakty. Włókniarz ma już kompletną formację seniorską, którą stworzą Leon Madsen, Fredrik Lindgren, Adrian Miedziński, Matej Zagar i Paweł Przedpełski. 

Wciąż trwają natomiast prace nad wzmocnieniem siły pary młodzieżowej. Wiele wskazuje na to, że do Michała Gruchalskiego dołączy Bartłomiej Kowalski, ale w tym przypadku ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

ZOBACZ WIDEO Get Well mierzy w złoty medal. W składzie kosmetyczne zmianyTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy transfer Przedpełskiego do Włókniarza to dobry ruch dla zawodnika i klubu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (103):

 • DonLemon ACM and CKM Zgłoś
  Zamiast Woryny, który jedzie dwa świetne sezony z rzędu (poza końcówką obecnego) to bierzemy Przedpełskiego, który przeciwnie jedzie dwa fatalne sezony z rzędu. Pocieszające tylko to,
  Czytaj całość
  że raczej słabszy niż Musielak z tego sezonu chyba nie będzie, ale to podobny poziom ryzyka. Najwyższa frekwencja z ligi, najwięcej wpływów z biletów i dostajemy ryzykowną opcję jako wzmocnienie drużyny...
  • Toruniak Zgłoś
   HAHAHAHA NO I TYM SAMYM CZĘSTOCHOWA STAŁA SIĘ BARDZIEJ TORUŃSKA NIŻ SAM TORUŃ xDDD Czyli wszystkie hejty przenoszą się na Lwy... jupi :D 2 wychowanków z Torunia, a żadnego swojego xD
   Czytaj całość
   ten ich skład to chyba największe jaja w historii xDDD
   • Cz-waCKM Zgłoś
    - Paweł będzie teraz spiewal i skakał z radością - JEB×C WELLA I HOLDERA Hej... hej... :)
    Wszystkie komentarze (103)

    Komentarze (103)

    ×
     Wszystkie komentarze (103)
     PRZEJDŹ NA WP.PL