WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

W Ostrowie pamiętają o wychowanku. Będzie bieg pamięci Tomasza Jędrzejaka

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W niedzielę odbędzie się 66. Turniej o Łańcuch Herbowy. Organizatorzy postanowili, że wyścig finałowy tych zawodów będzie poświęcony pamięci wychowanka Iskry Ostrów, Tomasza Jędrzejaka.

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

W Ostrowie chcą uhonorować śp. Tomasza Jędrzejaka rozgrywając wyścig jego pamięci. Odbędzie się on przy okazji 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy, który zaplanowano na najbliższą niedzielę, 21 października.

- Wyścig finałowy będzie poświęcony pamięci Tomasza Jędrzejaka. Pamiętamy o Tomku. Jest pomysł, aby w przyszłym sezonie nasza drużyna jeździła w kevlarach z inicjałami Tomka Jędrzejaka. To był nasz mistrz Polski, nasz ostrowianin, a więc musimy o nim pamiętać - powiedział prezes MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp., Radosław Strzelczyk, w rozmowie z wlkp24.info.

Działacze MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. myśleli nad zorganizowaniem Memoriału Tomasza Jędrzejaka. Te zawody mają się jednak odbyć we Wrocławiu, wobec czego ostrowianie na razie skupiają się na rozegraniu wyścigu pamięci.

- Dochodzą nas słuchy, że we Wrocławiu będzie organizowany Memoriał Tomasza Jędrzejaka, więc musimy porozmawiać wspólnie, żeby nie było dwóch takich turniejów, bo to byłby przerost formy nad treścią. Będziemy w kontakcie z działaczami z Wrocławia i wspólnie siądziemy do rozmów - dodał Strzelczyk.

ZOBACZ WIDEO Smektała nie zamierza wyrzucać taty z parku maszyn: Chyba, że sam powie dość

Jak oceniasz inicjatywę TŻ Ostrovii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL