Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chris Holder na prowadzeniu WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Chris Holder na prowadzeniu

Get Well raczej porzuci koncepcję z kevlarem. Będą jeszcze trzy transfery?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Get Well Toruń poważnie rozważał wpisanie do składu trzeciego juniora i zastępowanie go od początku Jackiem Holderem. Sytuacja na rynku transferowym zmieniła się jednak bardzo szybko i torunianie mogą zdecydować się na inne rozwiązanie.

Kiedy Get Well Toruń myślał o koncepcji z kevlarem, to zakładał, że uda mu się przekonać do startów na Motoarenie Jakuba Miśkowiaka. Nic z tego jednak nie wyszło. Wszystko wskazuje na to, że ten zawodnik przeniesie się do forBET Włókniarza, co do zrozumienia w mediach społecznościowych dał już prezes Michał Świącik.

Jaki związek ma transfer Miśkowiaka do Częstochowy z koncepcją składu w Get Well? Torunianie uznali, że w tej sytuacji potrzebują większej liczby wzmocnień. Z naszych informacji wynika, że stosowne kroki zostały podjęte natychmiast. W klubie trwa gorący okres i można się spodziewać się nawet jeszcze trzech transferów. Jeden ma dotyczyć formacji seniorskiej. W zestawieniu juniorskim mogą pojawić się z kolei dwie nowe twarze. Nie będą to jednak raczej żużlowcy, którzy na ten moment prezentują taki poziom jak wspomniany wcześniej Jakub Miśkowiak.

Takie rozwiązanie sprawiłoby, że drużyna Jacka Frątczaka miałaby zdecydowanie większy komfort, a menedżer dodatkowe możliwości taktyczne podczas spotkań. Pozostawienie w kadrze jednego polskiego seniora w osobie Rune Holty przy braku oczekiwanych wzmocnień w formacji juniorskiej byłoby mocno ryzykowne. Torunianie najwyraźniej to zrozumieli i postanowili pójść w innym kierunku. Konkretów należy spodziewać się już wkrótce.

ZOBACZ WIDEO Get Well mierzy w złoty medal. W składzie kosmetyczne zmianyTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Get Well powinien pozyskać polskiego seniora?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (59):

 • TIM CAHIL Zgłoś
  Bogdanowicz aniołem....
  • yoyo Zgłoś
   Dwóch nowych juniorów w Toruniu? Z kim Ci kibice się będą mieli utożsamiać? 5 najemników, jako "Polacy" Holta i Holder, do tego dwóch juniorów z zewnątrz.
   • Kacperek Zgłoś
    Ludki moje kochane kto rozsądny pójdzie do Torunia co ? albo samobójca albo masochista bo normalni to już drugi sezon wieją z Piernikowa aż się dym za nimi
    Czytaj całość
    unosi . Termiński ma " wizję a menago jest łod kuncepcji " efekt naprawdę nas zaskoczy jak się już zacznie liga - będą brać bęcki od każdego a tylko nieliczni jak im się uda od początku dopasować będą kosić jakąś tam kasiorę , juniorów zero , polskich zwodników - zero i jak zwykle przed sezonem buńczuczne zapowiedzi o awansie a pod koniec rundy zasadniczej " pij dupa wodę " i kolejna walka o utrzymanie , zobaczycie Frątczak zadba o to by to Zielonka wypłynęła na wierzch , kosztem Torunia a on wtedy wraca do korzeni i ma załatwione przebaczenie od zielonogórzan .
    Wszystkie komentarze (59)

    Komentarze (59)

    ×
     Wszystkie komentarze (59)
     PRZEJDŹ NA WP.PL