Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Motor - ROW Andreas Jonsson WP SportoweFakty / Michał Chęć / Motor - ROW. Andreas Jonsson

Czarny scenariusz Jana Krzystyniaka. Motor nie wygra nawet na swoim torze?

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
Jan Krzystyniak nie ma wątpliwości, że Speed Car Motor będzie miał bardzo trudny los w PGE Ekstralidze. - Jonsson nie wróci do lat swojej świetności, Motorowi będzie ciężko wygrać nawet u siebie - ocenia były żużlowiec.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Speed Car Motor Lublin nie pozyskał żadnego zawodnika uznawanego powszechnie za osobę ze światowej czołówki. W tej sytuacji liderem zespołu ma być najlepszy zawodnik Nice 1.LŻ w sezonie 2018 - Andreas Jonsson, który pozostanie w zespole z Lublina.

38-letni Szwed notował średnio 11 punktów na mecz i był podporą lublinian. Zdaniem Jana Krzystyniaka występy w PGE Ekstralidze to zupełnie inna historia i nie można spodziewać się świetnych startów doświadczonego żużlowca. - Kiedyś to był naprawdę dobry grajek. Pamiętam, jak Włókniarz żałował, że wypuścił Szweda do Polonii Bydgoszcz na sezon 2004. Mamy jednak rok 2018 i Jonsson to nie jest ten sam zawodnik, jak przed kilkoma laty. Jestem przekonany, że 38-latek nie będzie w stanie nawiązać do lat swojej świetności - ocenia ekspert.

Nasz rozmówca podkreśla, że rzeczywistość może okazać się dla Motoru naprawdę brutalna. - Tak ogólnie trzeba jednak przyznać, że beniaminkowi ciężko będzie cokolwiek ugrać. Będzie im bardzo ciężko cokolwiek u siebie wygrać - podkreśla Krzystyniak. Nie zmieni tego Grzegorz Zengota, który jego zdaniem odbuduje się w zespole z Lublina.

Według naszych informacji w Motorze poza Jonssonem i Zengotą pojadą Dawid Lampart, Mikkel Michelsen, Robert Lambert, Wiktor Lampart i Wiktor Trofimow jr.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksjiTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy zgadzasz się z Janem Krzystyniakiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (98):

Wszystkie komentarze (98)

Komentarze (98)

×
    Wszystkie komentarze (98)
    PRZEJDŹ NA WP.PL