Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oskar Polis w barwach Kolejarza Opole na czele stawkiWP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Oskar Polis w barwach Kolejarza Opole na czele stawki

Dwa kontrakty w Kolejarzu Opole. Zostają polscy seniorzy

Dawid Borek
Dawid Borek
Oskar Polis i Hubert Łęgowik nadal będą startowali w drużynie OK Kolejarza. Obaj podpisali nowe umowy z opolskim klubem na sezon 2019.

W zasadzie Oskar Polis i Hubert Łęgowik mają za sobą bardzo podobny sezon w zespole OK Kolejarza Opole. Pierwszy z nich w 2. Lidze Żużlowej zdobywał średnio 1,786 punktu na wyścig, zaś drugi - 1,771. Obaj byli czołowymi polskimi seniorami w drużynie.

Przedłużenie ich współpracy z opolanami nie jest większą niespodzianką. Szefostwo klubu już kilka tygodni temu mówiło, że w przyszłym sezonie chce ponownie postawić na zawodników, którzy sprawdzili się w tym roku. Polis i Łęgowik niewątpliwie należą do tej grupy.

- To już pewne! Hubert Łęgowik i Oskar Polis Racing będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019 - ekscytują się przedstawiciele OK Kolejarza.

Z Polisem i Łęgowikiem na pokładzie, kadra opolskiej drużyny liczy trzech zawodników. Oprócz nich, ważny kontrakt ma też Denis Gizatullin.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

Czy przedłużenie kontraktów z Polisem i Łęgowikiem to słuszny ruch Kolejarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL