Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damian DróżdżWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Damian Dróżdż

Oficjalnie: Sparta żegna się z seniorem. To jedyna słuszna decyzja

Dawid Borek
Dawid Borek
Damian Dróżdż nie jest już żużlowcem Betard Sparty Wrocław. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Dróżdż jest od teraz wolnym zawodnikiem.

22-latek trafił do Betard Sparty przed sezonem 2015. W latach 2016-2017 był podstawowym młodzieżowcem wrocławskiej drużyny, zostając w niej także na jego pierwszy rok w gronie seniorów. Z perspektywy czasu Damian Dróżdż nie może powiedzieć, że była to dobra decyzja.

Wychowanek opolskiego klubu w minionym sezonie był tylko "kevlarem" zespołu ze stolicy Dolnego Śląska. W 18 meczach, w których pojawił się w składzie, pojechał w sumie tylko w 17 wyścigach. W pozostałych był zastępowany przez rezerwowego lub młodzieżowców. W zdecydowanej większości spotkań Dróżdż już pod prezentacji mógł udać się pod prysznic.

Teraz jego drogi z wrocławskim klubem rozchodzą się. - Damian Dróżdż żegna się z WTS Spartą Wrocław. Umowa pomiędzy klubem, a zawodnikiem została skrócona za porozumieniem stron. Damian, dziękujemy za godne reprezentowanie Betard Sparty. Powodzenia w nowym miejscu! - przekazała Betard Sparta za pośrednictwem Facebooka.

Spekuluje się, że Dróżdż może trafić do drugoligowego PSŻ Poznań.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

W której lidze Dróżdż powinien kontynuować swoją karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

×
    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL