WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Damian Adamczak na prowadzeniu

Polonia prowadzi licytację gadżetów. Do zdobycia między innymi... strój podprowadzającej

Michał Konarski
Michał Konarski
Kibice bydgoskiego klubu mają możliwość wylicytowania pamiątek związanych w drużyną. W ofercie są na przykład koszule osób funkcyjnych, a także strój podprowadzającej.

W każdym tygodniu prowadzona jest jedna licytacja, przeważnie akcja trwa od wtorku do piątku. Nadal można walczyć o skarpetę w barwach klubowych. Ciekawostką do zdobycia dla fanów są ubrania osób funkcyjnych - kierownika parku maszyn czy zawodów. Można również wylicytować kostium, w którym na zawodach pojawiają się bydgoskie podprowadzające.

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup kolejnych pamiątek klubowych, które również trafią w ręce kibiców. Gadżety związane z Polonią cieszą się dużym zainteresowaniem, bowiem duża część z nich nie jest w sprzedaży na co dzień. Planowane jest utworzenie kolekcji klubowych pamiątek na sezon 2019.

Przypomnijmy, że w piątek Polonia pochwaliła się dwoma nowymi kontraktami. W drużynie z Bydgoszczy będą jeździć Kamil Brzozowski i Ricky Wells. Umowy przedłużyli również Rene Bach i Dimitri Berge. Być może to nie jest jeszcze ostatnie słowo klubowych działaczy w tym okienku transferowym.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Oj Jana, Jana...Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy podoba ci się pomysł z licytacją stroju podprowadzającej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL