WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Barański / Na zdjęciu: Marcel Kajzer

Marcel Kajzer znalazł nowy klub. Ponownie będzie startował za granicą

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W nadchodzących rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej Marcel Kajzer w dalszym ciągu startował będzie w barwach Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Niespełna 29-letni zawodnik pojedzie również w niemieckiej Bundeslidze.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

W ubiegłorocznych rozgrywkach Marcel Kajzer był pewnym punktem poznańskiej drużyny. Kapitan zespołu wystąpił we wszystkich dwunastu spotkaniach i osiągnął średnią na poziomie 1,833 pkt/bieg. Do samego końca "Skorpiony" walczyły o awans do fazy play-off.

Jeszcze przed otwarciem okienka transferowego Kajzer poinformował, że kolejny sezon również spędzi w stolicy Wielkopolski. Do oficjalnego ogłoszenia kontraktu doszło 14 listopada.

Power Duck Iveston PSŻ Poznań nie będzie jedynym klubem 29-latka w nadchodzących rozgrywkach. Zawodnik poinformował za pośrednictwem swojej strony w mediach społecznościowych, że postanowił związać się ze startującym w Speedway BundeslidzeMC Nordstern Stralsund.

Nowy zespół Kajzera w sezonie 2018 zajął ostatnie miejsce, przegrywając wszystkie mecze. W barwach MC Nordstern Stralsund, oprócz Polaka, startować będą także m.in. Zdenek Holub czy Tobias Busch.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakujeJak oceniasz decyzję Marcela Kajzera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL