WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Woziński / Na zdjęciu: stadion im. Alfreda Smoczyka

Zaorali tor w Lesznie. Fogo Unia ma ból głowy

Dawid Borek
Dawid Borek
- Na teraz nawierzchnia jest tak "rozchrzaniona", że zaczynamy się trochę martwić - mówi Piotr Baron. Czy Fogo Unii Leszno uda się wyjechać na swój domowy tor zgodnie z planem?

Zawodnicy Fogo Unii Leszno aktualnie szlifują formę fizyczną, następnie kilku z nich wyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski, z kolei 18 lutego mistrzowie Polski udadzą się na obóz motocrossowy do Hiszpanii. Po powrocie rozpocznie się odliczanie do pierwszego treningu na stadionie im. Alfreda Smoczyka.

- Liczymy na to, że pogoda pozwoli nam 8-10 marca wyjechać na nasz tor - mówi w rozmowie z "Radiem Elka" Piotr Baron. Dodajmy, że w ubiegłym roku leszczynianie po raz pierwszy odbyli trening na swoim obiekcie 11 marca.

Pytanie jednak, czy tym razem Fogo Unii uda się wyjechać na swój tor zgodnie z planem. Wątpliwości są związane z aktualnym stanem nawierzchni. - Tor był przygotowany do zimy, natomiast na stadionie odbywały się jakieś wyścigi kolarskie i teraz nawierzchnia jest tak "rozchrzaniona", że zaczynamy się trochę martwić. Miejmy nadzieję, że pogoda pozwoli nam ten tor przygotować, bo na tę chwilę jest mnóstwo kolein. Jeździł po nim samochód, motocykle. Na teraz nie wygląda to dobrze - komentuje menedżer Fogo Unii.

Dodajmy, że mistrzowie Polski przed sezonem sprawdzą się na tle trzech drużyn. Leszczynianie pojadą sparingi z Falubazem Zielona Góra, MRGARDEN GKM-em Grudziądz i Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Nowe rozgrywki PGE Ekstraligi mistrzowie Polski zainaugurują z kolei 7 kwietnia, gdy podejmą Betard Spartę Wrocław.

ZOBACZ WIDEO Rajd Dakar jest jak skoki narciarskie. "Mamy oddać dwa równe skoki"Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Fogo Unia obroni mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (44):

    Pokaż więcej komentarzy (41)
    PRZEJDŹ NA WP.PL