Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lasse Bjerre na prowadzeniu / Na zdjęciu: Lasse Bjerre na prowadzeniu

Liga polska jest dla niego priorytetem. Lasse Bjerre powalczy o skład Wilków Krosno

Michał Czajka
Michał Czajka
Lasse Bjerre chce mocno zaistnieć w sezonie 2019 w lidze polskiej. Choć na razie nie wydaje się to zbyt prawdopodobne, to zawodnik bardzo poważnie traktuje kontrakt z Wilkami Krosno.

W zeszłym sezonie Lasse Bjerre zdobywał punkty dla Arge Speedway Wandy Kraków. Wychodziło mu to z różnym skutkiem, choć średnia po trzech meczach (1,125) na pewno z nóg nie zwala. Mimo wszystko zawodnik traktuje dalszą karierę w lidze polskiej bardzo serio. - Polska to dla mnie priorytet w nadchodzącym sezonie - mówi Duńczyk. 

Bjerre podpisał kontrakt ze startującymi w 2. Lidze Żużlowej Wilkami Krosno i chce wywalczyć sobie miejsce w składzie tej drużyny. - Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by przekonać do siebie trenera krośnieńskiego klubu - odważnie zapowiada. - Mocno wierzę w to, że w tym sezonie uda mi się pokazać z dobrej strony w waszej lidze. Mam nadzieję, że dam mi to przepustkę do regularnych startów w Polsce w kolejnych latach - dodaje. 

Młodszy brat bardziej znanego Kennetha Bjerre wprawdzie nie zna jeszcze toru przy ul. Legionów, ale wydaje się, że to akurat w ogóle mu nie przeszkadza. - Liczę, że zdążę go poznać, ale po tym, co widziałem na filmikach w Internecie, wydaje się, iż jest to ciekawy i fajny obiekt - przyznaje. 

Bjerre nie rezygnuje także z ligi angielskiej, gdzie notuje wyniki na naprawdę niezłym poziomie. - Podpisałem kontrakty z Newcastle Diamonds i Peterborough Panthers, ale jeszcze raz podkreślam - w tym roku bardzo mocno skupiam się na występach w Polsce - kończy duński żużlowiec.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksji

Czy uważasz, że Lasse Bjerre wywalczy sobie miejsce w składzie Wilków Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • WilQu Zgłoś
  Oni wszyscy co roku biorą naszą ligę na poważnie a potem wszyscy i tak siedzą na ławce. Jak Busch który co roku brał wszystko na poważnie i do dziś ani widu ani słychu. Z całym
  Czytaj całość
  szacunkiem ale mało wierzę w niego czy resztę jak Manzares bądź Skorja. Naprawdę oszacować że któryś wyskoczy to bardzo małe prawdopodobieństwo bo jeszcze co do Bellego te dwa lata temu mówiłem że będzie z niego dobry zawodnik tak tutaj, śmiem wątpić.
  • Kasdeja Zgłoś
   Jeżeli bedzie przyjeżdżał na treningi, sparingi , zawody punktowane wewnątrz klubu - oczywiście gdy takowe będą - i będzie lepszy od innych to czemu nie. ' Jak kto sobie pościeli tak
   Czytaj całość
   sie wyśpi". Tak mnie sie wydaje że tak powinno być.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL