WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Chris Harris

Zaskakujący ruch Chrisa Harrisa. Brytyjski żużlowiec znalazł nowy klub

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Chris Harris słynie z tego, że potrafi zaskoczyć. Bez wątpienia sporą niespodzianką jest to, że brytyjski żużlowiec podpisał kontrakt w lidze francuskiej. W zbliżającym się sezonie będzie bronił barw MMC Morizes.

Ekipa MMC Morizes to drużynowy mistrz francuskiej Ligue Nationale de Speedway FFM z ubiegłego sezonu. W nadchodzących rozgrywkach barw tej ekipy oprócz Chrisa Harrisa bronić będą także Stephane Tresarrieu, Jerome Lespinasse, Gaetan Stella, Steven Labouyrie oraz Mathias Tresarrieu. Funkcję menedżera drużyny sprawować będzie Jeremy Labouyrie. 

Ruch Harrisa może dziwić. Z drugiej strony, skoro taki zawodnik zdecydował się na kontrakt w lidze francuskiej, to można wysnuć wniosek, że rozgrywki te rozwijają się w dobrym kierunku i z roku na rok mogą startować w nich coraz lepsi żużlowcy. 

Chris Harris nie jest jedynym Brytyjczykiem, który zdecydował się na jazdę we Francji w sezonie 2019. Taką samą drogę wybrali m.in. Paul Starke czy Adam Ellis, który urodził się we Francji. W składach drużyn mających uczestniczyć w rozgrywkach Ligue Nationale de Speedway FFM widnieje też m.in. Czech Ondrej Smetana.

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej był na granicy wyczerpania. Krok od anoreksjiKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy MMC Morizes ponownie zdobędzie mistrzostwo Francji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL