WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW - Stal. Grigorij Łaguta na czele

Chytry plan prezesa Zmory. Stal Gorzów złoży ofertę Łagucie!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Zawieszenie Grigorija Łaguty potrwa do 11 marca. W ROW-ie Rosjanin pojedzie jednak dopiero po 15 maja, bo tego dnia otwiera się okienko transferowe. Jest jednak szansa, że żużlowiec wyjedzie na polskie tory już w marcu.

Okazuje się, że chytry plan ma prezes Cash Broker Stali. Ireneusz Maciej Zmora chciałby zaprosić Grigorija Łagutę na Memoriał Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca. Rosjanin nie musi mieć ustalonej przynależności klubowej w polskiej lidze, żeby pojechać w tych zawodach.

Powrót do ścigania żużlowca ROW-u budzi ogromne emocje. Szef gorzowskiego klubu chciałby to wykorzystać i doprowadzić do sytuacji, że memoriał będzie pierwszym występem Łaguty po odbyciu zawieszenia. - Na pewno złożymy mu ofertę. Później ruch będzie już po jego stronie - mówi w rozmowie z naszym portalem Zmora.

Jeśli Rosjanin postanowi pojechać w memoriale, to można założyć, że przyciągnie na stadion wielu kibiców. Dużego zainteresowania należy spodziewać się również przed telewizorami, bo z zawodów w Gorzowie bezpośrednią transmisję ma przeprowadzić nSport+. To byłaby także bardzo dobra informacja dla fanów ROW-u. 31 marca startują rozgrywki w Nice 1.LŻ, ale drużyna prowadzona przez Piotra Żyto wtedy pauzuje. Wszyscy rybniczanie mogliby zatem obejrzeć występ Łaguty.

ZOBACZ WIDEO Patryk Dudek nie zamierza słuchać Witkowskiego. Ojciec jest mu potrzebny

Czy Grigorij Łaguta powinien przyjąć zaproszenie Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (48):

    Pokaż więcej komentarzy (45)
    PRZEJDŹ NA WP.PL