WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Mielnik / Na zdjęciu: trybuny stadionu w Lublinie

Znaleźli się chętni na remont stadionu w Lublinie

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W czwartek właściciele stadionu MOSiR Bystrzyca przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie wybrali oferty firm, które zadeklarowały remont obiektu. Dwa ostatnie etapy - trybuny i budynek klubowy przejdą renowację.

Kilka dni temu zarządcy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie powtórzyli przetarg na remont stadionu przy al. Zygmuntowskich 5 na którym występują żużlowcy Speed Car Motoru. Wszystko spowodowane było, że z spośród sześciu etapów na które został podzielony remont, na dwa nie znalazło się chętnych wykonawców. Chodziło o remont budynku klubowego oraz dostawienie krzesełek na trybunach. 

Jak informuje "Kurier Lubelski", w czwartek MOSiR otworzył wszystkie oferty, które napłynęły w drugim przetargu. Na wykonanie obu prac spółka przeznaczyła ponad 734 tysiące zł. Remontem trybun i dostawieniem krzesełek zainteresowane były trzy firmy, jednak tylko jedna mieściła się w określonym budżecie. Z kolei do renowacji budynku klubowego zgłosiły się cztery firmy.

W związku z powtórzeniem przetargu czas na realizację remontu wydłużył się. Początkowo miał zakończyć się on przed startem pierwszej kolejki PGE Ekstraligi, jednak teraz wiadomo, że montaż krzesełek zakończy się w czerwcu, a remont budynku klubowego będzie podzielony na dwa etapy - pierwszy zakończy się w marcu, drugi w maju.

ZOBACZ WIDEO Kołodziej o tym, jaki ma problem z Hampelem: "Nadziewam się na jego szprycę"

Czy Speed Car Motor Lublin utrzyma się w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL