Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Get Well - Unia Tarnów. Jason Doyle (kask czerwony)

Znamy kolejnego uczestnika Memoriału Jancarza. Jason Doyle wystąpi w Gorzowie

Michał Mielnik
31 marca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się XVI Memoriał Edwarda Jancarza. Organizatorzy zawodów potwierdzili kolejnego zawodnika. Tym razem jest to Jason Doyle.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Dla mistrza świata z 2017 roku będzie to pierwszy start w Memoriale Edwarda Jancarza. Turniej został reaktywowany w 2016 roku i od tego czasu Jason Doyle nie miał okazji zaprezentować się gorzowskim kibicom podczas tych zawodów.

We wtorek właściciele Cash Broker Stali Gorzów oficjalnie potwierdzili, że Australijczyk dołączył do obsady turnieju, w której już znajdują się Bartosz Zmarzlik, Grigorij Łaguta, Patryk Dudek oraz Krzysztof Kasprzak

W ubiegłym roku podczas XV edycji memoriału zwyciężył Bartosz Zmarzlik, który przerwał passę zwycięstw Patryka Dudka. Z kolei wychowanek Falubazu Zielona Góra w tych zawodach uplasował się na drugiej pozycji. Podium uzupełnił Szymon Woźniak.

Czy Jason Doyle zwycięży w XVI Memoriale Edwarda Jancarza?