Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Mroczka i Paweł BaranWP SportoweFakty / Paweł Wilczyński / Na zdjęciu: Artur Mroczka i Paweł Baran.

Trwają rozmowy w Unii Tarnów. Baran może stworzyć duet z Proszowskim

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Tomasz Proszowski w sezonie 2019 będzie menedżerem Unii Tarnów. Wiadomo, że podczas meczów będzie miał kogoś do pomocy. Pod uwagę brany jest między innymi Paweł Baran.

W zeszłym roku Unię Tarnów prowadził duet Paweł Baran - Mirosław Cierniak. Drużyna walczyła dzielnie do ostatniej kolejki, ale ostatecznie spadła z PGE Ekstraligi. Obaj trenerzy zostali odsunięci od pierwszego zespołu.

Później zapadła decyzja, że menedżerem drużyny zostanie Tomasz Proszowski, który w ostatnich latach był sędzią żużlowym. Dla wielu osób taki wybór był bardzo zaskakujący. - Tomasz Proszowski był sędzią, ale jego żużlowe CV jest znacznie bogatsze. To człowiek, który wiele lat spędził w Unii Tarnów. Pracował jako kierownik do spraw sportowych -mówi nam prezes Łukasz Sady, który wylicza zalety nowego menedżera.

- Jest znany w środowisku, ma ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Do tego dochodzi charyzma, która w parku maszyn powinna pozwolić na podejmowanie szybkich i właściwych decyzji - komentuje.

Zobacz także: Unia Tarnów bez szóstego seniora

Po tym, jak okazało się, że Proszowski zostanie menedżerem, od razu ruszyły spekulacje, czy były już sędzia w parku maszyn będzie działać samodzielnie. Dziś znamy już odpowiedź na to pytanie. - Tomasz Proszowski będzie z kimś współpracować - wyjaśnia Sady.

Być może menedżerowi będzie pomagać Paweł Baran. O tym, że takie rozwiązanie jest możliwe, pisaliśmy już wcześniej. - Na ten moment nie potrafię wskazać tej osoby. Nie wykluczam, że wspomoże go Paweł Baran, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie ma. Rozmowy trwają -podsumowuje prezes Unii Tarnów.

ZOBACZ WIDEO Kapitalny mecz Polaków z Napoli! Milik i Zieliński strzelali Parmie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy duet Tomasz Proszowski - Paweł Baran byłby dobrym rozwiązaniem dla Unii Tarnów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL