Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bjarne PedersenWP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Bjarne Pedersen

Sobota na torze. Znów trenowali w Opolu. Duńczycy opanowali Gorican

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Kontynuujemy nasz cykl "na torze", w ramach którego podsumowujemy poszczególne dni z uwzględnieniem treningów. W sobotę jeżdżono głównie na zagranicznych obiektach, bo pogoda w Polsce uległa pogorszeniu.

Za nami następny dzień treningów. W sobotę trenowali m.in. w Gorican, Krsko, Opolu czy Vasad. Nie udało się odbyć kolejnych jazd w Zielonej Górze, gdzie na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne.

Pogoda w wielu zakątkach Polski uległa pogorszeniu, co z pewnością utrudni przygotowywanie torów do pozimowych treningów. Sprawdźcie, jak wyglądały sobotnie jazdy.

Czytaj także: Mateusz Domański: Żużel czasem mnie męczy. Nowe wrażenia niezwykle cenne (komentarz)

W chorwackim Gorican trenowała reprezentacja Danii. Przyjazd znanych zawodników wzbudził zainteresowanie wśród lokalnych kibiców.


Kolejny trening w tym roku odbył się w Krsko. Tam swoje motocykle testował m.in. Antonio Lindbaeck.W Polsce jeździli na torze w Opolu. Tam zjawili się tacy zawodnicy jak chociażby Michał Szczepaniak, Hubert Łęgowik, Denis Gizatullin, Bjarne Pedersen, Oskar Polis, Ernest Koza i Paweł Miesiąc.


Następny pozimowy trening odbył się na nowym torze w węgierskim Vasad.Czytaj także: Inne teksty autorstwa Mateusza Domańskiego

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

Czy Kolejarz Opole wywalczy awans do Nice 1. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL