Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Mroczka na prowadzeniuWP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Artur Mroczka na prowadzeniu

W niedzielę bez żużla w Tarnowie. Sparing Unia - Motor przełożony

Dawid Borek
Dawid Borek
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz kontrolny między Unią Tarnów a Speed Car Motorem Lublin. Zawody przełożono na inny termin.

Nie 17 marca, a cztery dni później zostanie rozegrany sparing między Unią Tarnów a Speed Car Motorem Lublin. Treningowe ściganie zostało przeniesione na 21 marca, a jego początek zaplanowano na godzinę 16:00.

"Kierownictwo obu drużyn zdecydowało, że trening punktowany rozegrany zostanie po odbyciu kilku sesji treningowych, aby nie narażać żużlowców na niepotrzebne urazy" - informują tarnowianie za pośrednictwem strony internetowej.

Zobacz także: Mateusz Cierniak jak Łaguta, przerwa nie zrobiła na nim wrażenia. Zawodnik Unii Tarnów zadziwił obserwatorów

Decyzji o zmianie terminu sparingu w Tarnowie nie ma się co dziwić. Unia w tym roku nie pojawiła się jeszcze na swoim torze - pierwszy trening być może odbędzie się dopiero pod koniec tego tygodnia.

Zobacz także: Unia Tarnów wybrała nowego kapitana. Młody Cierniak jest wpatrzony w niego jak w obrazek

Przypomnijmy, że Unia Tarnów zainauguruje nowy sezon Nice 1.LŻ 31 marca, domowym meczem z Lokomotivem Daugavpils, zaś Speed Car Motor Lublin na "dzień dobry" podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz (7 kwietnia).

ZOBACZ WIDEO Wielki żużel znowu na Stadionie Śląskim!

Czy Unia Tarnów w sezonie 2019 pojedzie w play-off Nice 1.LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL