Najnowsze Wyniki/Kalendarz
remont toru w KrośnieWP SportoweFakty / Mariusz Krupa / Na zdjęciu: remont toru w Krośnie

Wilki szykują się do wyjazdu na swój tor. Trening możliwy już w tym tygodniu

Dawid Borek
Dawid Borek
Jest nadzieja, że jeszcze w tym tygodniu Wilki Krosno odbędą pierwszy w tym roku trening na swoim domowym torze. Kluczowe będzie utrzymanie się sprzyjających warunków atmosferycznych.

- Pracy przy torze jest jeszcze bardzo dużo, ale jeżeli pogoda w dalszym ciągu będzie dopisywać, to są szanse, że uporamy się z robotami i przeprowadzimy w tym tygodniu na swoim torze pierwsze treningi - mówi w rozmowie z Nowiny24.pl Janusz Ślączka.

Szkoleniowiec Wilków Krosno zdradza, że jeśli w tym tygodniu uda się doprowadzić do pierwszego w tym roku treningu na krośnieńskim torze, na zajęciach zjawią się zawodnicy krajowi oraz dwóch żużlowców zagranicznych: Andriej Karpow i Nicklas Porsing.

Zobacz także: Powiększyła się kadra OK Kolejarza Opole. Klub przedłużył wypożyczenia

Na najbliższą sobotę Wilki mają z kolei zaplanowany wyjazdowy mecz kontrolny z Unią Tarnów. - Gdyby nie udało nam się jednak potrenować, to będziemy zmuszeni przełożyć sparing na inny termin - wyjaśnia Janusz Ślączka.

Zobacz także: Oficjalnie: Ernest Koza nowym zawodnikiem OK Kolejarza Opole

Przypomnijmy, że Wilki Krosno zainaugurują nowy sezon 2. Ligi Żużlowej 7 kwietnia, domowym meczem ze Speedway Wandą Kraków.

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!

Czy Wilki Krosno w nowym sezonie wygrają 2. Ligę Żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL