WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Leon Madsen przed Bartoszem Zmarzlikiem

Social Speedway 2.0: becikowe dla Leona Madsena. Miły gest Włókniarza Częstochowa

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Leon Madsen został niedawno ojcem, a forBET Włókniarz Częstochowa zdecydował się z tej okazji na niezwykły gest z tej okazji. Duńczyk otrzymał od swojego klubu małe "becikowe".

Ostatnie tygodnie przyniosły sporą zmianę w życiu Leona Madsena, który po raz pierwszy został ojcem. Z tej okazji forBET Włókniarza Częstochowa postanowił przygotować dla Duńczyka specjalne "becikowe". Może nie jest to wyprawka równie cenna jak program 500+, ale nie możemy się doczekać na zdjęcia małej Mariki w częstochowskich barwach.

Jeśli jesteśmy już w klimatach dzieci, pokaźną kolekcją maskotek może pochwalić się... Krzysztof Buczkowski. Która z nich podoba Wam się najbardziej? Nam ta z czapką Grega Hancocka. Oczywiście ze względu na ten błogi uśmiech.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Druzyna Blanki #speedway #gkmgrudziądz

Post udostępniony przez Krzysztof Buczkowski (@buczekspeed277)

Zobacz: PSŻ Poznań pewny swego przed inauguracją 2.LŻ. Kolejarz zaproszony do gry

Charakterystyczny uśmiech nie znika bowiem z twarzy Hancocka, który odbywa trening za treningiem w ojczyźnie. Amerykanin nie wygląda na zmartwionego brakiem kontraktu w Polsce. 

Sielanka Hancocka trwa w najlepsze, a z drugiej strony były mistrz świata powoli przygotowuje się do następnego etapu swojego życia. Amerykanin ma 48 lat i nie ma co ukrywać, że w końcu przyjdzie mu zjechać z żużlowej areny. Dba on jednak o wyszkolenie swoich następców. A gdzie ich najlepiej szukać? W rodzinie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hey dad, it’s Hump Daaaaaaaaaaaay!#wednesday

Post udostępniony przez Greg Hancock (@greghancock45)

Jeśli Hancockowi nie uda się znaleźć klubu w Polsce (ktoś w to wierzy?), to zostanie mu walka o tytuł mistrzowski w Speedway Grand Prix. W przedsezonowych wywiadach Amerykanin zapowiadał, że nadal jest głodny sukcesów i myśli o piątym czempionacie. Podobne cele przyświecają Taiowi Woffindenowi. Brytyjczyk już oświadczył, że jest gotów do walki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

2019 @lskd range is

Post udostępniony przez Tai Woffinden (@twoffinden)

Nieco inaczej wygląda sytuacja u Macieja Janowskiego. Wyniki dotychczasowych sparingów pokazują, że u klubowego kolegi Woffindena wszystko w porządku z formą. Jednak kapitan Betard Sparty Wrocław stara się... wydłużyć zimę. Do treningów na żużlowym owalu dodał ostatnio biegi na nartach.

Zobacz: Cztery okrążenia z Tomaszem Bajerskim

Narty w szafie zostawił już Kacper Woryna. Zawodnik ROW-u Rybnik woli treningi na motocyklu. Przy okazji pochwalił się kolorystyką kasków na sezon 2019. Nie zabrakło na nich postaci z sagi "Gwiezdne Wojny". Czy moc będzie z Woryną i rybnickimi "Rekinami"?

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy spodobał ci się gest Włókniarza Częstochowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL