WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Get Well - Fogo Unia. Chris Holder pierwszy z prawej

PGE Ekstraliga: W Get Well Toruń zaprzeczają, by dzwonili do Grega Hancocka. Czy to wojna hybrydowa?

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Krótko po porażce Get Well z Fogo Unią pojawiły się informacje, że toruński klub już szuka sposobu na rozwiązanie kadrowych kłopotów, czytaj kiepską formę Chrisa Holdera. Miał być telefon do Grega Hancocka. - To nieprawda - mówi Adam Krużyński.

Get Well Toruń już dzwonił do Grega Hancocka, takie informacje pojawiły się po przegranej drużyny z Fogo Unią Leszno (42:48). - To nieprawda. Po co mielibyśmy to robić - mówi nam Adam Krużyński, przewodniczący rady nadzorczej Get Well i osoba, która od jakiegoś czasu odpowiada za politykę transferową w klubie.

Właśnie od Krużyńskiego słyszymy, że gdyby Get Well chciał Hancocka, to zakontraktowałby go już kilka miesięcy temu, a teraz taka opcja w ogóle nie jest rozważana, bo byłoby z tego więcej szkody, niż pożytku. Zresztą przewodniczący rady nadzorczej mocno wierzy w to, że lada moment drużyna się odbije. - Naszym największym problemem jest kalendarz. Nikt nie ma gorszego - mówi Krużyński i tu akurat trudno się z nim nie zgodzić. Wyjazd do Zielonej Góry na inaugurację, mecz u siebie z mistrzem Polski, a w trzeciej rundzie wyjazd na Spartę Wrocław. Taka zbitka mogłaby rozłożyć każdego na łopatki.

Czytaj także: PGE Ekstraliga. Kiepski Get Well. Big Cyc przyjechał w złym momencie

Inna sprawa, że o Hancocku mówi się w kontekście słabej jazdy Chrisa Holdera. Krużyński podkreśla jednak, że klub wierzy w zawodnika, że przy odpowiednim wsparciu szybko stanie on na nogi. To samo dotyczy jego brata Jacka Holdera, który na starcie też nie błyszczy formą i ma problem z dopasowaniem silników.

Swoją drogą, to w Get Well zdają się mówić, że informacje o Hancocku, to nic innego jak wojna hybrydowa z klubem. Mają ją prowadzić osoby, które nie sprzyjają klubowi. Tak czy inaczej, zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

Czytaj także: Per Jonsson: Get Well nie ma drużyny. Zawodnicy nie współpracują

ZOBACZ WIDEO Czy polscy żużlowcy są traktowani po macoszemu?

Czy wymiana Holdera na Hancocka miałaby sens?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (40):

    Pokaż więcej komentarzy (37)
    PRZEJDŹ NA WP.PL