WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Przemysław Pawlicki, Kacper Woryna w meczu reprezentacji.

Reprezentacja Polski spotka się z kibicami

Dawid Borek
Dawid Borek
22 kwietnia żużlowa reprezentacja Polski zmierzy się w Rzeszowie z drużyną Reszty Świata. Cztery dni wcześniej polscy żużlowcy spotkają się z kibicami.

Kibice w Rzeszowie poczują atmosferę meczu Polska - Reszta Świata już w Wielki Czwartek. Na spotkaniu w Millenium Hall obecni będą Janusz Kołodziej, Wiktor Lampart  oraz trener kadry narodowej - Marek Cieślak. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Pruszonych zostanie wiele tematów, o których trudno dowiedzieć się z innego źródła. Reprezentanci Polski przedstawią, jak przygotowują się do poniedziałkowego spotkania, a szkoleniowiec Biało-Czerwonych przedstawi swoje spostrzeżenia na temat zgrupowania kadry, które odbyło się w Zakopanem.

Zobacz: Trener żużlowej reprezentacji, Marek Cieślak, będzie jeździł rowerem za 52 tysiące złotych

Dla trenera Cieślaka mecz w Rzeszowie będzie szczególny, ponieważ tuż przed pierwszym wyścigiem siedmiokrotny zdobywca Drużynowego Pucharu Świata zostanie wprowadzony do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski.

Oprócz rozmów tematycznych, każdy kibic będzie mógł zadać swoje pytanie wybranej osobie. Po tej części rozpocznie się sesja autografowa. Zaraz po sesji przeprowadzone zostaną konkursy, w których do wygrania będą liczne upominki od organizatorów meczu: One Sport oraz Millenium Hall.

Przed, w trakcie i po spotkaniu będzie można nabywać bilety na mecz Polska - Reszta Świata. Sprzedaż odbywa się cały czas w punkcie informacyjnym Millenium Hall.

Mecz Polska - Reszta Świata odbędzie się w Rzeszowie, 22 kwietnia o godzinie 14:30.

Zobacz: Marek Cieślak: Mistrz Crump wyrzucił dziadka z busa. Ciekawe, czy nasi zaryzykują inną organizację teamów (wywiad)

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
- Trybuna Wschodnia (nowa) - 39 zł normalny, 20 zł ulgowy
- Trybuna Zachodnia - 39 zł normalny, 20 zł ulgowy

*Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26. roku życia (urodzeni w 1993 i później)

- Trybuna przy starcie (sektor 6 i 8) - 70 zł normalny
- Bilet VIP 490 zł (bilet na miejsca na starcie + wejście do parkingu przez zawodami + wejście na strefę VIP + program)
- Program zawodów - 10 zł

ZOBACZ WIDEO Jakub Jamróg: Zdawałem sobie sprawę, że czeka mnie ciężki sezon we WrocławiuKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Polska pokona Resztę Świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL