Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Sebastian Niedźwiedź i Tero AarnioWP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu od lewej: Sebastian Niedźwiedź i Tero Aarnio

Kolejny mecz w Krakowie przełożony. Znamy nowy termin pojedynku Wandy z Unią Kolejarzem

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę pojedynek pomiędzy Speedway Wandą Kraków a Stainer Unią Kolejarzem Rawicz w ramach rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Poznaliśmy nowy termin tego meczu.

Na przeszkodzie w rozegraniu pojedynku stanęły prognozy pogody. Według krakowskiego klubu na sobotę zaplanowane są opady deszczu, które uniemożliwiłyby przeprowadzenie spotkania. Prezes Speedway Wandy Kraków tłumaczy, że klub nie może sobie pozwolić na odwoływanie spotkań tuż przed jego rozpoczęciem, ponieważ przed sezonem otrzymał licencję nadzorowaną i liczy każdą złotówkę. 

Zobacz także: Sparta - Get Well: Milik stracił miejsce w składzie! 

- Wszystkie pogody od kilku dni pokazują opady deszczu od sobotniego poranka, dlatego zaproponowaliśmy Kolejarzowi przełożenie spotkania. W tym roku mamy licencję nadzorowaną, dokładnie oglądamy każdą złotówkę i nie możemy sobie pozwolić na odwołanie w dniu meczu. Kosztowałoby to nas kilkanaście tysięcy złotych. Brzydka pogoda odbiłaby się także negatywnie na frekwencji, a żużel jest przecież dla kibiców, a to oni są głównym sponsorem Speedway Wandy - powiedział Paweł Sadzikowski za pośrednictwem oficjalnej strony klubu. 

Pojedynek Wandy z Stainer Unią Kolejarzem Rawicz został przełożony na 19 maja (niedziela), a jego rozpoczęcie planowane jest na godzinę 16:00. 

Zobacz także: Znamy obsadę Pucharu Prezydenta Gdańska

Przypomnijmy, że jest to już drugie spotkanie w Krakowie, które zostało przełożone. Wcześniej do skutku nie doszedł pojedynek z Euro Finannce Polonią Piła. Ten mecz z kolei odbędzie się 9 czerwca.

ZOBACZ WIDEO Jakub Jamróg: Zdawałem sobie sprawę, że czeka mnie ciężki sezon we Wrocławiu

Czy zarząd Wandy podjął słuszną decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL