Najnowsze Wyniki/Kalendarz
stan toru w Krośnie w niedzielę (2804) ranoWP SportoweFakty / Na zdjęciu: stan toru w Krośnie w niedzielę (28.04) rano

Mecz Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole przełożony. Znamy już nowy termin!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Sędzia Tomasz Fiałkowski podjął decyzję w sprawie meczu Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole. Zaplanowane na godzinę 16:00 spotkanie nie dojdzie do skutku.

W Krośnie deszcz padał od sobotniego wieczora. W niedzielę opady nie ustawały i mimo że do rozpoczęcia pojedynku pozostało jeszcze kilka godzin, to o 12:00 podjęto decyzję o odwołaniu spotkania. 

Wilki Krosno poinformowały na Facebooku, że w piątek proponowały rywalom przełożenie meczu, ale opolanie nie wyrazili na to zgody. 

Znany jest już nowy termin spotkania. Odbędzie się ono w niedzielę 19 maja o godz. 17:00.

ZOBACZ WIDEO Co z żużlem w Warszawie? Problemów nie brakujePOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • WilkiDMP2025 Zgłoś
  no, wczoraj Leśniak powiedział że ....tylko ponad 20 000 zyla ....poszło....:):):)
  • Nevermore Zgłoś
   Od wczoraj było już wiadome, że nic nie wyjdzie z dzisiejszego spotkania. Prognozy pogody były bezlitosne i pada praktycznie non-stop od ponad 24 godzin. Nie wiem, nie wnikam, kto w Opolu
   Czytaj całość
   miał takie parcie, by ten mecz się odbył, ale teraz niech sobie pluje w brodę, bo wody 10 cm na torze. Jak widać kasy jest dużo, więc można sobie robić wycieczkę do Parva Cracovia. Proponuję w zamian zwiedzanie CDS-u ;)
   • Atomic Zgłoś
    Wszelkie koszty późniejszego przełożenia powinno ponieść Opole. Taki powinien być regulamin jeżeli ktoś nie zgadza się na rozsądne przełożenie meczu wcześniej ignorując pogodę.
    Czytaj całość
    Może to nauczyłoby tych dzbanów z ich kierownictwa na przyszłość myśleć logicznie i nie liczyć na cud przy tak beznadziejnych prognozach...
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL