Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oskar Polis w barwach Kolejarza Opole na czele stawki WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Oskar Polis w barwach Kolejarza Opole na czele stawki

Mecz OK Bedmet Kolejarza ze Speedway Wandą przełożony. Dwa spotkania zależne od półfinału SoN

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W czwartkowym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o przełożeniu najbliższego meczu 2. Ligi Żużlowej. Ponadto dwa spotkania zależne są od rozegrania półfinału Speedway of Nations.

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na niedzielę mecz OK Bedmet Kolejarza Opole ze Speedway Wandą Kraków. Zgodnie z ustaleniami obu zespołów pojedynek ten rozegrany zostanie 29 czerwca (sobota).

Ponadto spotkania Unia Tarnów - Orzeł Łódź oraz Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki Krosno zależne są od półfinału Speedway of Nations w Landshut. Jeżeli zawody w Niemczech zostaną odwołane i przełożone na niedzielę, wówczas oba mecze zostaną odwołane.

W Landshut wystąpią bowiem Peter Ljung (Unia Tarnów) oraz Eduard Krcmar (Power Duck Iveston PSŻ Poznań).

Czytaj także: El. SEC: upadek Andrieja Karpowa w Równem. Ukrainiec przewieziony do szpitala (aktualizacja)

Komunikat nr 31/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Zgodnie z ustaleniem klubów:

Zawody 5 rundy DM II Ligi pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a Arge Speedway Wanda Kraków odbędą się w dniu 29.06.2019 r.

2. Zastrzeżenie meczu DM I Ligi:

Jeżeli zawody FIM - Speedway of Nations Race-Off 1 w Landshut w dniu 4 maja 2019 nie odbędą się w terminie kalendarzowym i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 5 maja 2019 - nie odbędą się zawody DM I Ligi pomiędzy Unia Tarnów a KŻ Orzeł Łódź (Peter Ljung).

3. Zastrzeżenie meczu DM II Ligi:

Jeżeli zawody FIM - Speedway of Nations Race-Off 1 w Landshut w dniu 4 maja 2019 nie odbędą się w terminie kalendarzowym i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 5 maja 2019 - nie odbędą się zawody DM II Ligi pomiędzy Power Duck Iveston PSŻ Poznań a Wilki Krosno (Eduard Krcmar).

Czytaj także: Nicolai Klindt o wypadku w Danii: Ktoś w niebie nade mną czuwał

ZOBACZ WIDEO Miesiąc "latał" na silnikach Graversena. Zobacz skrót meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor LublinTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Speedway Wanda Kraków ukończy sezon 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL