Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Matej Zagar WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Matej Zagar.

forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno na żywo. Transmisja TV, stream online, livescore

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Mecz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno można oglądać na żywo w niedzielę 19 maja o godzinie 15:30. Transmisja TV odbędzie się na antenie nSport+. Stream online na NC+ GO. Livescore na WP SportoweFakty.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!
PGE Ekstraliga LIVE: forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?

W niedzielę (19 maja) o godzinie 15:30 rozpocznie się mecz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi. Transmisja TV będzie dostępna na antenie nSport+. 

Gdzie oglądać mecz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno na żywo w internecie? Stream online.

Starcie forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno będzie można oglądać również w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie NC+GO. Usługa jest dostępna dla abonentów NC+. Można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVESCORE na portalu WP SportoweFakty.
 
Czas na absolutny hit 5. kolejki PGE Ekstraligi. Będący na drugim miejscu w tabeli Włókniarz podejmie lidera, Fogo Unię Leszno. Historia spotkań tych zespołów na torze w Częstochowie pozwala sądzić, że na kibiców czekają ogromne emocje!

Początek meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno na żywo: 19:00. Transmisja TV: nSport+. Stream online: NC+ GO Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Artiom Łaguta: Grisza jest twardy, ale to nie oznacza, że będzie lepszyCzy będziesz oglądać mecz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL