Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andriej Karpow w kasku czerwonym WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Andriej Karpow w kasku czerwonym

Awans Wilków Krosno na czoło klasyfikacji. Sprawdź tabelę i statystyki 2.LŻ

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Duży skok, bo z czwartego na pierwsze miejsce zanotowały Wilki Krosno w tabeli 2. Ligi Żużlowej. W niedzielę zespół z Podkarpacia pokonał na własnym torze OK Bedmet Kolejarza Opole (48:42) i zepchnął rywala na drugie miejsce.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Przed tygodniem Wilki Krosno dość niespodziewanie przegrały u siebie z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz (44:46) i w tabeli ligowej spadły aż na czwartą pozycję. Minęło siedem dni i krośnianie zrehabilitowali się, pokonując dotychczasowego lidera - OK Bedmet Kolejarza Opole (48:42). Dzięki temu awansowali na czoło tabeli 2. Ligi Żużlowej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Groźna kraksa w Krakowie. Podejrzenie kontuzji u Haertela

Opolanie są drudzy i mają jak na razie najwięcej spotkań na koncie ze wszystkich drużyn w lidze. Zaledwie jedno ma za sobą Speedway Wanda Kraków, której niedzielne spotkanie ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz został przerwane po trzech biegach z uwagi na padający deszcz. Nie znamy jeszcze nowego terminu powtórki.

2. Liga Żużlowa


Na pierwszym miejscu w tabeli średniej biegowej znajduje się lider Wilków - Andriej Karpow. Ukrainiec legitymuje się wynikiem 2,474. Na kolejnych dwóch lokatach plasują się: Tomas H. Jonasson z Euro Finannce Polonii Piła (2,455) i Kevin Woelbert z OK Bedmet Kolejarza (2,350). ZOBACZ PEŁNE STATYSTYKI -->

ZOBACZ WIDEO Dlaczego Jacek Frątczak zniknął z mediów? Menedżer zabrał głos

Czy Wilki Krosno wygrają rundę zasadniczą w 2. Lidze Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL