WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Witold Skrzydlewski z córką Joanną

Witold Skrzydlewski: Orzeł jest jak Widzew. Przepraszamy kibiców. Będą poważne rozmowy z zawodnikami

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Niespodzianka w Nice 1. LŻ. Orzeł przegrał na własnym torze z Car Gwarant Startem Gniezno 41:49. - Kibicom należą się przeprosiny. Zapewniam, że przeprowadzimy poważne rozmowy z zawodnikami. To nie może tak wyglądać - komentuje Witold Skrzydlewski.

- Musimy oddzielić od siebie dwie rzeczy. Widowisko i wynik. Na to pierwsze nie można narzekać, bo emocji na naszym torze nie brakowało. Mecz obfitował w mijanki i dramaturgię. Jeśli chodzi o wynik, to kibicom należą się przeprosiny. Drużyna kompletnie zawiodła - komentuje prezes Witold Skrzydlewski.

Główny sponsor Orła nie potrafi zrozumieć, dlaczego zawodnicy, którzy mają stworzone w klubie odpowiednie warunki, jadą poniżej oczekiwań. - Myślę sobie, że z Orłem jest trochę jak z Widzewem - tłumaczy Skrzydlewski.

Zobacz także: Co za mecz w Łodzi! Sensacyjny triumf gości

- Zawodnicy mają wszystko na czas. Niestety, chyba czasami zapominają, że należy też dać coś w zamian. To powinna być usługa na najwyższym poziomie. Taki zespół jak nasz nie może przegrywać spotkań na własnym torze. Mogę zapewnić, że z zawodnikami zostaną przeprowadzone poważne rozmowy. To nie może tak wyglądać - podkreśla Skrzydlewski.

Prezes Orła odniósł się również do sytuacji z kierownikiem startu, który pogubił się w liczeniu okrążeń (pokazał szachownicę po trzech okrążeniach), a wcześniej podniósł czerwoną chorągiewkę po kraksie Daniela Jeleniewskiego. Sędzia Paweł Słupski postanowił go ukarać. Cała sytuacja wzbudziła sporo kontrowersji. Efekt był taki, że do akcji musiał wkroczyć rezerwowy kierownik startu.

Zobacz także: Krośnieńska "płachta na wilka". Kolektyw dał wygraną

- Mieliśmy do czynienia ze zwykłą ludzką pomyłką i prosiłbym, żeby nie rozdzierać szat. Nikt nie zrobił nic z premedytacją. Przecież w tym momencie losy meczu były już rozstrzygnięte, więc nie ma mowy o tym, że ktoś próbował niesportowych zagrywek - podsumowuje Skrzydlewski.

ZOBACZ WIDEO Artiom Łaguta: Grisza jest twardy, ale to nie oznacza, że będzie lepszy

Czy przegrana Orła ze Startem to duża niespodzianka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

    Pokaż więcej komentarzy (10)
    PRZEJDŹ NA WP.PL