Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Kacper Woryna na prowadzeniu

Dwa mecze Nice 1. LŻ zależne od Challengu SEC

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W sobotę w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się Challenge SEC. Gdyby jednak te zawody zostały przełożone na niedzielę, to odwołane będą dwa mecze Nice 1. Ligi Żużlowej.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

W Nagyhalasz Polskę reprezentować będą m.in. Tobiasz Musielak i Kacper Woryna. Z tego powodu drużyny Orła Łódź i PGG ROW-u Rybnik zastrzegły rozegranie swoich niedzielnych spotkań. 

Terminem rezerwowym dla Challengu jest niedziela. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na zorganizowanie imprezy w sobotę i zostanie ona przełożona na drugi dzień, to starcia Orła ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i Arged Malesy TŻ Ostrovii z PGG ROW-em Rybnik zostaną odwołane. 

KOMUNIKAT NR 45/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

5. Jeśli zawody FIM Europe - SEC Challenge w Nagyhalasz w dniu 25 maja 2019 nie odbędą się w terminie kalendarzowym i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 26 maja 2019 - nie odbędą się zawody DM I Ligi, 7-mej rundy pomiędzy drużynami KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. (Tobiasz Musielak) oraz 7-mej rundy pomiędzy drużynami Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. a PGG ROW Rybnik. (Kacper Woryna)

ZOBACZ WIDEO Gospodarze wykorzystali brak Janowskiego. Zobacz skrót meczu truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL