WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: żużlowcy Orła Łódź

Premiership: zacięte spotkanie w Peterborough. Hans Andersen bohaterem gospodarzy. Upadek Brady'ego Kurtza

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Świetne spotkanie w Peterborough. O losach pojedynku rozstrzygnął ostatni wyścig. Po emocjonującym meczu gospodarze wygrali z Poole Pirates 46:44.

Bohaterem gospodarzy został Hans Andersen. Duńczyk wywalczył jedenaście punktów, ale najważniejsze zwycięstwo odniósł w piętnastym biegu. Wspólnie z Charlesem Wrightem zapewnili triumf Peterborough Panthers. 

Goście z Poole mogą mówić o pechu. Być może na przeszkodzie w odniesieniu wygranej stanął im upadek Brady'ego Kurtza w trzynastym wyścigu. Na razie nie jest znany stan zdrowia Australijczyka, któremu pomocy udzielały służby medyczne. 

Punktacja:

Peterborough Panthers - 46 pkt.
9. Hans Andersen - 11+1 (1,3,1*,3,3)
10. Bradley Wilson-Dean - 7+1 (3,1,1*,2)
11. Scott Nicholls - 2 (0,2,0,0)
12. Charles Wright - 10+1 (3,1*,3,2,1)
13. Rohan Tungate - 5+3 (1*,2*,0,2*)
14. Aaron Summers - 6 (2,3,1,0)
15. Josh Bates - 5 (0,2,2,1)

Poole Pirates - 44 pkt.
1. Jack Holder - 10+1 (2,3,2*,1,2)
2. Richie Worrall - 0 (0,0,0,-)
3. Daniel King - 4+2 (1*,1,0,2*)
4. Josh Grajczonek - 6 (2,0,3,1,0)
5. Brady Kurtz - 10 (3,2,2,3,w)
6. Nicolas Covatti - 7+1 (3,0,1*,3)
7. Dimitri Berge - 7 (1,0,3,3)

Bieg po biegu:
1. Wilson-Dean, Holder, Andersen, Worrall - 4:2 - (4:2)
2. Covatti, Summers, Berge, Bates - 2:4 - (6:6)
3. Wright, Grajczonek, King, Nicholls - 3:3 - (9:9)
4. Kurtz, Bates, Tungate, Berge - 3:3 - (12:12)
5. Holder, Nicholls, Wright, Worrall - 3:3 - (15:15)
6. Andersen, Kurtz, Wilson-Dean, Covatti - 4:2 - (19:17)
7. Summers, Tungate, King, Grajczonek - 5:1 - (24:18)
8. Berge, Bates, Wilson-Dean, Worrall - 3:3 - (27:21)
9. Wright, Kurtz, Covatti, Nicholls - 3:3 - (30:24)
10. Grajczonek, Wilson-Dean, Andersen, King - 3:3 - (33:27)
11. Kurtz, Holder, Summers, Tungate - 1:5 - (34:32)
12. Covatti, King, Bates, Nicholls - 1:5 - (35:37)
13. Andersen, Tungate, Holder, Kurtz (w) - 5:1 - (40:38)
14. Berge, Wright, Grajczonek, Summers - 2:4 - (42:42)
15. Andersen, Holder, Wright, Grajczonek - 4:2 - (46:44)

Źródło: speedwayupdates.proboards.com

Premiership

MDrużynaMPktZRP+/-
1.Poole Pirates17391124+50
2.Ipswich Witches1936928-3
3.Belle Vue Aces213510110+6
4.Swindon Robins1833918+47
5.Wolverhampton Wolves20329110+6
6.King's Lynn Stars1828828+53
7.Peterborough Panthers19175113-159


ZOBACZ WIDEO Wyścig dekady?! Sajfutdinow jak w beczce śmierci! Zobacz skrót meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno



Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Hans Andersen powinien wrócić do składu Orła Łódź?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL