WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Na zdjęciu: Mark Lemon

PGE Ekstraliga. Gość w sztabie Get Well. Torunianom pomaga Mark Lemon

Dawid Borek
Dawid Borek
Mark Lemon, menedżer reprezentacji Australii, pojawił się w Lublinie, by wspomóc Get Well Toruń w konfrontacji ze Speed Car Motorem. Od razu ruszyła fala domysłów.

Torunianie na teren beniaminka PGE Ekstraligi pojechali nie tylko bez Norberta Kościucha, ale i bez Jacka Frątczaka. Oficjalne stanowisko Get Well Toruń jest takie, że menedżer, pod którego wodzą Anioły w tym sezonie jeszcze nie wygrały, ma wolną niedzielę z uwagi na kłopoty zdrowotne.

W obliczu absencji Frątczaka, Get Well w Lublinie prowadzi Karol Ząbik, którego wspiera Adam Krużyński, przewodniczący rady nadzorczej toruńskiego klubu. Ząbik może liczyć też na pomoc gościa specjalnego w sztabie Get Well Toruń - Marka Lemona.

Dlaczego menedżer reprezentacji Australii pojawił się w Lublinie? - Szczególnie pomagam Australijczykom, ale podpowiadam też Nielsowi Kristianowi Iversenowi -zdradził Lemon w rozmowie z nc+. Ciekawe było jednak to, że komentujący to spotkanie w nc+ Sergiusz Ryczel wymienił Lemona jako jedną z osób prowadzącą torunian w tym meczu.

Czy jest coś na rzeczy? Trudno powiedzieć. Może się jednak okazać, że rady Marka Lemona okażą się bezcenne dla Get Well. A wtedy szefostwo toruńskiego klubu może zdecydować się na zmiany za menedżerskimi sterami.

Teoretycznie Lemon byłby dobrym kandydatem na menedżera Get Well z uwagi na toruńskich Australijczyków. W barwach Aniołów startuje jego trzech rodaków: Jason Doyle, Chris Holder i Jack Holder.

Speed Car Motor Lublin
Get Well Toruń
48:42Bieg .
Relacja Live

ZOBACZ WIDEO Żużlowcy Get Well Toruń mogą czuć się urażeni słowami Przemysława TermińskiegoKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Mark Lemon powinien zostać menedżerem Get Well Toruń?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL