WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: David Bellego

Żużel. PSŻ goni Polonię, w średnich jest nowy lider! Zobacz tabelę i statystyki 2. Ligi Żużlowej

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Power Duck Iveston PSŻ Poznań wygrało za 3 punkty z Euro Finannce Polonią Piła (58:32) i traci już tylko 2 punkty do liderującej ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz, mając też na koncie mecz mniej.

Poznaniacy już w następny weekend mogą zostać nowym liderem. Wówczas odjadą na swoim torze dwa spotkania - ze Speedway Wandą Kraków i Wilkami Krosno. Bydgoszczanie z kolei nie będą się ścigać, wiec zmiana na pierwszym miejscu jest bardzo prawdopodobna.

Trzeci w tej chwili jest OK Bedmet Kolejarz Opole, który w niedzielę wygrał z Wilkami Krosno (53:37 - RELACJA) i przy okazji zdobył bonus. Zespół z Podkarpacia ciągle walczy z pilanami o ostatnie, czwarte miejsce, uprawniające do udziału w play-offach.

W sobotę pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosła Stainer Unia Kolejarz Rawicz, która rozbiła na swoim torze outsidera - Speedway Wandę Kraków (57:33 - RELACJA).

2. Liga Żużlowa

W klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników nowym liderem jest David Bellego (śr. bieg. 2,457), który w starciu z Polonią Piła zdobył komplet 15 punktów. Drugi jest Kamil Brzozowski (2,442), a trzeci Kevin Woelbert (2,419).

PEŁNE STATYSTYKI DOSTĘPNE SĄ TUTAJ -->>

Program na najbliższy weekend (29-30 czerwca):
Sobota: Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki Krosno, godz. 18:00
Niedziela: Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Speedway Wanda Kraków, godz. 17:00

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob krytycznie o kwalifikacjach czasowych w Grand Prix. Nazywa je randką w ciemnoKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Kto uzupełni skład play-offów w 2. Lidze Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL