Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sam MastersWP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Sam Masters

Premiership: Zacięty mecz w Wolverhampton. Dwucyfrówki Schleina, Grajczonka i Mastersa

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Do bardzo zaciętego pojedynku doszło w poniedziałek na torze w Wolverhampton. Zwycięsko wyszli z niego goście, Poole Pirates triumfowali 46:44. Trzech zawodników uzyskało dwucyfrowy wynik.

W tym gronie znalazło się dwóch reprezentantów miejscowego Wolverhampton Wolves - Sam Masters oraz Rory Schlein, a także zawodnik drużyny przyjezdnej - Josh Grajczonek.

Czytaj także: W Gnieźnie nikt nie był zadowolony. Oliver Berntzon ryzykował życiem, by punktować

Już po trzech pierwszych wyścigach goście uciekli rywalom na dziesięć punktów. Później miejscowi zaczęli gonić. Na moment zdołali wysforować się na prowadzenie, by ostatecznie przegrać dwoma punktami. Wszystko rozstrzygnęło się w dwóch ostatnich biegach.

Czytaj także: Start odnotował ważne zwycięstwo. W Gnieźnie powstanie mini tor i tor do pitbike'ów

Punktacja:

Wolverhampton Wolves - 44 pkt
1. Sam Masters - 11 (0,3,2,3,3)
2. Kyle Howarth - 5+1 (2,2*,1,0)
3. Jacob Thorssell - 5 (1,3,1,0)
4. Nick Morris - 4+1 (0,2*,0,2)
5. Rory Schlein - 10+2 (2*,3,2,2*,1)
6. Max Clegg - 2+1 (1,0,1*,-)
7. Luke Becker - 7 (0,3,3,1,u)

Poole Pirates - 46 pkt
1. Jack Holder - 7 (3,0,3,1)
2. Richie Worrall - 4 (1,1,2,w)
3. Nicolai Klindt - 8+1 (3,2,1,2*,0)
4. Josh Grajczonek - 11+2 (2*,1*,3,3,2)
5. Brady Kurtz - 4 (w,1,3,0)
6. Nicolas Covatti - 9+1 (3,0,2*,3,1)
7. Nikolaj Busk Jakobsen - 3+1 (2*,1,0,-)

Bieg po biegu:
1. Holder, Howarth, Worrall, Masters - 2:4 - (2:4)
2. Covatti, Jakobsen, Clegg, Becker - 1:5 - (3:9)
3. Klindt, Grajczonek, Thorssell, Morris - 1:5 - (4:14)
4. Becker, Schlein, Jakobsen, Kurtz (w) - 5:1 - (9:15)
5. Thorssell, Morris, Worrall, Holder - 5:1 - (14:16)
6. Masters, Howarth, Kurtz, Covatti - 5:1 - (19:17)
7. Schlein, Klindt, Grajczonek, Clegg - 3:3 - (22:20)
8. Becker, Worrall, Howarth, Jakobsen - 4:2 - (26:22)
9. Kurtz, Covatti, Thorssell, Morris - 1:5 - (27:27)
10. Grajczonek, Masters, Klindt, Howarth - 2:4 - (29:31)
11. Holder, Schlein, Clegg, Worrall (w) - 3:3 - (32:34)
12. Covatti, Klindt, Becker, Thorssell - 1:5 - (33:39)
13. Masters, Schlein, Holder, Kurtz - 5:1 - (38:40)
14. Grajczonek, Morris, Covatti, Becker (u) - 2:4 - (40:44)
15. Masters, Grajczonek, Schlein, Klindt - 4:2 - (44:46)

Premiership

MDrużynaMPktZRP+/-
1.Swindon Robins24501419+153
2.Poole Pirates23481427+48
3.Wolverhampton Wolves244212111+45
4.Ipswich Witches244211211-37
5.Belle Vue Aces244112111+10
6.King's Lynn Stars233192120
7.Peterborough Panthers24206117-219


ZOBACZ WIDEO Żużel. Tomasz Gollob nie był gotowy na taką kontuzję. Cierpi, ale jest dobrej myśli

Czy jesteś rozczarowana/-y wynikiem Jacoba Thorssella?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL