Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Orwat (kask czerwony)WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Tomasz Orwat (kask czerwony)

Żużel. Polonia Bydgoszcz osłabiona. Tomasz Orwat kontuzjowany

Dawid Borek
Dawid Borek
Kiepskie wieści dotarły z obozu Tomasza Orwata. U młodzieżowca ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz zdiagnozowano kontuzję obojczyka, przez co czeka go teraz przerwa w startach.

Żużlowiec doznał złamania obojczyka w wyniku upadku, do którego doszło w trakcie rundy Nice Cup. W 14. wyścigu w Tomasza Orwata wpadł Brayden McGuinness, po czym polski młodzieżowiec upadł na tor. Z biegu wyleciał Orwat, gdyż tuż przed kraksą postawiło mu przednie koło.

"Staramy się, chociaż w okresie urlopowym to nie jest łatwe, aby Tomek był pod opieką najlepszych specjalistów" - przekazano za pośrednictwem Facebooka Tomasza Orwata, potwierdzając kiepskie wieści ws. stanu zdrowia juniora.

"Z wszelkimi tezami, iż przed ważnymi zawodami zawodnik nie powinien brać udziału w innych, szczególnie "niedochodowych" imprezach zwyczajnie się nie zgadzamy. Jesteśmy zdania, iż każde zawody są dużo lepsze niż najlepszy trening, szczególnie dla zawodnika młodzieżowego" - dodano.

Póki co nie wiadomo, kiedy Tomasza Orwata ponownie zobaczymy na torze. Jest przesądzone, że junior nie pojedzie w niedzielnym meczu OK Bedmet Kolejarz Opole - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz.

Zobacz też:
Żużel. Typer WP SportoweFakty: Włókniarz pognębi Get Well, Zdunek Wybrzeże poza play offami
Żużel. Za i przeciw Hynka. Tronina ruszył lawinę. Nie s**** do własnego gniazda, kibice proszą nas o jeszcze

ZOBACZ WIDEO: Prezydent Leszna przerażony kosztami. Wylicza ile wydaje na Unię

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL