Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Gollob na GP na PGE Narodowym WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Tomasz Gollob na GP na PGE Narodowym

Żużel. I Ty możesz pomóc naszemu mistrzowi. Rusza akcja dla Tomasza Golloba

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Od wypadku Tomasza Golloba minęły ponad dwa lata. W tym czasie podjęto wiele prób, które miały pomóc byłemu mistrzowi świata w powrocie do zdrowia.

Bardzo ważnym aspektem w odzyskaniu sprawności i złagodzeniu bólu jest rehabilitacja, trudna i żmudna, a także kosztowna. Przyjaciele Tomasza przygotowali kolejną akcję, która wiąże się z niespodzianką dla wszystkich kibiców, którzy zdecydują się wesprzeć inicjatywę.

Tomasz Gollob to postać nietuzinkowa. Spoglądając przez pryzmat sukcesów jakie przez wszystkie lata swojej długiej kariery osiągnął, zasługuje na bezwzględny szacunek. Jest bez wątpienia najlepszym i najbardziej utytułowanym polskim żużlowcem w historii.

Przeczytaj także: W Falubazie podwójna radość. Do wygranej doszło widowisko

Fani z wielu ośrodków czarnego sportu w naszym kraju przemierzali wszelkie zakątki Europy i świata, aby dopingować naszego championa. Podczas zawodów Grand Prix, czy też meczów ligowych krzycząc, radując się, lecz i czasem płacząc byli z nim na dobre i na złe. Ci sami kibice, którzy podążali za nim wiernie jak cień, znów mogą wesprzeć trzydziestokrotnego Mistrza Polski.

ZOBACZ WIDEO: Magazyn Bez Hamulców: Ireneusz Maciej Zmora i Jakub Kępa gośćmi Jarosława Galewskiego [cały odcinek]

Od dziś rusza inicjatywa, która ma na celu zebranie środków finansowych, wpierających powrót do zdrowia bydgoszczanina. Przyjaciele Tomasza Golloba, we współpracy z Mennica Sudecka Sp. z.o.o rozpoczynają sprzedaż numizmatów, a mówiąc dokładniej, monet kolekcjonerskich, wyrabianych również z metali szlachetnych z podobizną byłego reprezentanta naszego kraju.

Przeczytaj także: Martin Smolinski pojedzie z dziką kartą podczas turnieju w Teterow

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na opłacenie rehabilitacji. Każdy będzie miał możliwość nabycia takiej pamiątki w cenie, od trzydziestu złotych za sztukę. Poza tym fani wybierający się na Grand Prix Europy we Wrocławiu, będą mieć możliwość ich zakupu w punkcie stacjonarnym, który będzie znajdował się na terenie Stadionu Olimpijskiego.

Poniżej znajduje się adres strony, pod którym Osoby chętne wesprzeć mistrza, będą mogły zamówić pamiątkowe numizmaty w serwisie mennictwo.pl.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL