Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dimitri Berge [b] i Josh Grajczonek [ż]WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Dimitri Berge [b] i Josh Grajczonek [ż]

Żużel. Kontuzja Josha Grajczonka. Wiemy czy pojedzie w finale drugiej ligi

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Podczas poniedziałkowego spotkania na torze w Wolverhampton, Josh Grajczonek uczestniczył w groźnie wyglądającym upadku. W czwartkowym meczu będzie za niego stosowane zastępstwo zawodnika. Wiemy jednak, że zdąży wykurować się na finał drugiej ligi.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas meczu Wolverhampton Wolves - Poole Pirates. W dziewiątym wyścigu na tor upadli Josh Grajczonek i jego kolega z ZOOleszcz Poloni Bydgoszcz - Ricky Wells. Sędzia wykluczył Amerykanina, a Australijczyk z polską licencją zakończył powtórkę wyścigu daleko za resztą stawki. Później nie pojawił się już na torze.

Zarząd Piratów poinformował, że w czwartkowym meczu Grajczonek będzie zastępowany tak zwaną z/z-ką ze względu na to, że wciąż nie doszedł do siebie po tamtym upadku. Wystraszonych kibiców Polonii uspokajamy.

- Nie ma żadnych obaw, że Josh nie wystąpi w finale 2. ligi - mówi prezes ZOOleszcz Polonii Jerzy Kanclerz. - Rozmawiałem z nim już w poniedziałek wieczorem. Jest bardzo obolały i potrzebuje kilka dni na dojście do siebie. Jestem jednak pewny, że najpóźniej w przyszłym tygodniu znów wsiądzie na motocykl - zapowiada.

Pierwszy mecz finałowy 2. Ligi Żużlowa już 8 września. Bydgoszczanie udadzą się na golęciński stadion, gdzie zostaną podjęci przez Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

Czytaj także: Deklaracja Fredrika Lindgrena. Szwed na trzy lata we Włókniarzu Częstochowa!

Czytaj także: Jest decyzja ws. startu Martina Smolinskiego w Stelmet Falubazie Zielona Góra

ZOBACZ WIDEO Zawodnicy po licencji nie potrafią jeździć. Rafał Dobrucki wyjaśnia

Kto wygra drugoligowe rozgrywki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL