Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin Smolinski WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Martin Smolinski

Żużel. GP Niemiec. Martin Smolinski wycofał się z końcówki GP w Teterowie. Powodem problemy zdrowotne

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Martin Smolinski nie dokończył Grand Prix w Teterowie. Niemiec wycofał się po czwartej serii startów z uwagi na ból w plecach. Smolinski w niedzielę miał wystąpić w półfinale PGE Ekstraligi w barwach Stelmetu Falubazu Zielona Góra.

Martin Smolinski w Grand Prix Niemiec w Teterowie wystąpił z dziką kartą. Tydzień wcześniej w Gorican podczas Grand Prix Challenge niespełna 35-letni żużlowiec zanotował groźny wypadek, którego skutki odczuwał jeszcze w sobotni wieczór. Najbardziej reprezentantowi gospodarzy doskwierał ból pleców.

Smolinski w Teterowie nie zaprezentował się dobrze. W czterech startach uzbierał zaledwie jeden punkt. Przed ostatnią serią Niemiec wycofał się z dalszej części zawodów. Oficjalnie powodem były kłopoty zdrowotne.

Zarówno stan zdrowia jak i forma Martina Smolinskiego nie jest dobrym prognostykiem dla zielonogórskiego klubu, który stanął na głowie, by ściągnąć Niemca na półfinał play-off PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław. Być może Smolinski świadomie zrezygnował z dalszych startów w Teterowie, by oszczędzać się przed niedzielnym meczem w Zielonej Górze.

Zobacz także: Falubaz poruszył niebo i ziemię. Nawet prawnicy pomagali w sprawie Smolinskiego

ZOBACZ WIDEO Chris Holder powinien zostać i odkupić winy. Inaczej zapamiętają go jako przegranegoTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Martin Smolinski zdoła w niedzielę pomóc Stelmet Falubazowi Zielona Góra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL