Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice Fogo Unii WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Kibice Fogo Unii.

Mistrz szykuje się na finał. Byki nie zapominają o kibicach. Będzie kontynuacja tradycji!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Jak co roku, przy siedzibie Radia Elka zawiśnie gigantyczna biało-niebieska flaga Unii Leszno, na której kibice będą mogli umieszczać swoje podpisy.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

Już w najbliższy poniedziałek po południu flaga pojawi się na ogrodzeniu przy siedzibie Radia Elka. Przypomnijmy, że jest to kontynuacja tradycji z poprzednich lat, gdy Byki również awansowały do finałowego dwumeczu. Akcja cieszyła się wówczas dużym powodzeniem. Nie inaczej powinno być również i w tym roku, o czym świadczy rekordowe tempo sprzedaży wejściówek na ostatni mecz sezonu. Na ten moment sprzedano ich już ponad połowę.

W poniedziałek już od godzin porannych leszczyńska ekipa dotrze również do mniejszych podleszczyńskich miejscowości, a więc Osiecznej, Śmigla i Ponieca. Jest to ukłon w kierunku kibiców, którzy nie mogą dotrzeć pod siedzibę radia, a chcieliby umieścić na pamiątkowej fladze kilka słów wsparcia dla swoich idoli. 

Zobacz także: Fogo Unia będzie trenować wieczorami

Jest to jedna z wielu akcji marketingowych klubu, które najwidoczniej przynoszą oczekiwane skutki, bo nawet podczas półfinałowego spotkania z forBET Włókniarzem Częstochowa stadion pękał w szwach. Można się spodziewać, że finał PGE Ekstraligi przyciągnie na stadion im. Alfreda Smoczyka grubo ponad 15 tysięcy kibiców.

ZOBACZ WIDEO: Piękna walka Hampela z Madsenem i pokaz jazdy parą Woffindena z Czugunowem. Zobacz kronikę PGE EkstraligiCzy chciałbyś podpisać się na biało-niebieskiej fladze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL