Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński. / Na zdjęciu: Kacper Gomólski

Żużel. Kacper Gomólski nie zastanawiał się długo. Błyskawiczne porozumienie ze Zdunek Wybrzeżem

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Kacper Gomólski, to obok Mikkela Becha pierwszy senior, który zdecydował się porozumieć ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zawodnik bardzo szybko doszedł do porozumienia z klubem znad morza. Obie strony chciały przedłużenia umowy.

Kacper Gomólski ogłosił w niedzielę pozostanie na kolejny rok w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. - Tak naprawdę od długiego czasu wiedziałem, że zostaję w klubie. Dwa tygodnie po ostatnim meczu miałem spotkanie z prezesem i dogadałem się szybko. Klub chciał żebym został, ja podobnie, więc te kwestie mam już z głowy - powiedział zawodnik.

Po przeciętnym sezonie ze strony żużlowca, klub wykazał się zrozumieniem wobec niego. - Potraktowano mnie bardzo łagodnie i wszystko poszło dobrze na rozmowach. Warunki, które otrzymałem są porównywalne do tegorocznych. Do tego mam w Gdańsku spore grono sponsorów, którzy pomogą mi w przygotowaniu do sezonu, więc teraz muszę odpowiednio rozplanować pieniądze, trafić z silnikami i na wiosnę trzymać gaz, by wszystko szło do przodu - podkreślił Kacper Gomólski.

Bech i Gomólski zostają w Wybrzeżu. Zobacz więcej!

Obecnie zawodnik chce zakończyć sezon. - Mam jeszcze przede mną dwa mecze w Szwecji i na tym się koncentrujemy, bo fajnie byłoby wygrać ligę. Na wnioski i rozmyślenia przyjdzie jeszcze czas. Trzeba usiąść przy stole, zapisywać na kartce co było dobrze, co źle i wszystko będzie jasne - dodał.
Fogo Unia bez zmian po mistrzostwie. Zobacz więcej!

Tak szybkie podpisanie kontraktu pozwala Gomólskiemu na szybsze rozpoczęcie przygotowań do kolejnego sezonu. - Tak, wszystko trzeba na spokojnie rozplanować. Kwestie dotyczące jeżdżenia po klubach mam z głowy i teraz spokojnie można się przygotowywać - podsumował jeden z zawodników, którzy na pewno będą startowali w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk w 2020 roku.

ZOBACZ WIDEO: Trener ROW-u zdradza, kto z obecnego składu dostanie szansę w Ekstralidze

Czy Kacper Gomólski w kolejnym sezonie będzie się prezentował z lepszej strony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL